Запропонована їстівна кількість / масштабування Habanero Pepper за фунт м'яса


2

Я хотів би використовувати перець habenero в чилі, але хотів би знати, скільки свіжого перцю / фунт чилі слід використовувати для підтримки їстівного чилі або іншої кількості, яку можна безпечно почати. Я знаю, що, ймовірно, немає сухих скорочень, але будь-який досвід у цій справі буде дуже вдячний. Я запланував на пюре перець (и) і повільно додавши його в і тестування, але пропонована сума була б добре знати, тому що я хотів би "маринувати" моє м'ясо заздалегідь.


5
Як гострий неїстівний? Перець може вбити деякі смакові рецептори або викликати розлад шлунка, але я не думаю, що будь-яка розумна кількість буде небезпечною. Це здається, що це буде досить суб'єктивно, що вам доведеться це зрозуміти для себе.
Sobachatina

Я згоден з @Sobachantina. Я особисто знаю людей, які їдять їжу, що більшість людей, які вважають unedibly пряним. Найкраще, що ви можете зробити, це використовувати невелику кількість у маринаді, а потім використовувати більше, якщо його недостатньо гостро. Spiciness звичайно не роблять багато різниці якщо це не "marinaded" у м'ясо та є гаразд як зовнішній смак.
Jay

так що йти на мінімум, це 1 перець / фунт занадто багато, або це розумна відправна точка
pyInTheSky

1
Чи звичайно ви їсте / насолоджуєтеся їжею пряної їжі? Ви повинні пам'ятати, що Habernero є одним з chicis spicies ви можете знайти в звичайному продуктовому магазині. Якщо ви не звикли до цього, я б навіть рекомендував менше, ніж 1 перець / фунт.
Jay

2
Це залежить від того, що ще в чилі. М'ясо має багато жиру, і капсаїцин добре розчиняється в ньому. Чилі, особливо без бобів, не має багато для гартування тепла, щоб він міг отримати гострий пік. У моєму chili я думаю єдиний habanero би був смачний (особливо після це постарів для дня) але це певно би було надто гаряче вже для моїх дітей.
Sobachatina

Відповіді:


6

Один хабанеро на шість ліжок чилі, що містить приблизно одне літнє м'ясо, забезпечує тверде тепло, яке може обробити середній смак. Я неодноразово готував чилі для груп людей і знайшов, що ця формула працює для більшості людей. Як правило, я складаю його з іншими, більш низькими перцями Scoville, щоб виробляти міцне тепло.

Інші речі, які необхідно враховувати:

  • один habanero за шість кварт не буде реально продемонструвати тонкі смаки habanero, тільки вивести його тепло.
  • Капсаїцин є жиророзчинним, більше жирів у чилі дає більше місця для переміщення, щоб додати більше тепла. До м'яса або олії (жир з беконом), до перцю
  • Браунінг вашого м'яса в нарізаному кубиком перцю буде блокувати деякий аромат у м'ясі до тих пір, поки ви не гасите його назавжди
  • використання м'яса цибулини, а не вгору стовбуром, знизить капсаїцин у перцю, викине насіння та корку; це дозволить більше аромату перцю без переважної пряності
  • деякі перець habanero слабкіші, ніж інші, ви можете шукати деякі, які менш гострі, якщо намагаються додати тепла
  • Якщо все, що ви шукаєте, є тепло, безліч типів / сортів перцю дасть краще тепло; Одномісний перець чилі може бути більш гарячим, але мати тонкий вид тепла, на відміну від повноцінного штампу в щелепі.

1
приємний наступний, я ціную це. Я дійсно хочу отримати якомога більше солодкого аромату habenaero, не перевершуючи чилі. Враховуючи ваші кулі, я думаю, що я куба мій chorizo ​​нагріти його, щоб витягнути деякі з жиру додати пюре habenaero (мінус насіння і біла м'якоть) і додати цю суміш в моє коричневе кубика Chuck :)
pyInTheSky

@pyi chorizo, як і будь-яка ковбаса, цілком ідеально впевнений у зміні вмісту жиру. Крім того, якщо ви обираєте для диму і солодкого чорізо, і подвоїти на паприці ви повинні бути в змозі прибити його. Особисто димний і солодкий роблять для великого одного-двох
mfg

Крім того, область м'яса навколо стебла і перо в нижній частині концентрують колекцію. Ви, ймовірно, можете використовувати дві з такою кількістю м'яса, якщо ви викинете ці дві області і використовуйте лише тіло м'яса
mfg

для всіх, хто цікавиться, З 5-6 фунтів м'яса, 2 банок 14оз томатний соус, і трохи води; це взяло 10 pureed habanero перці отримати красиве, не-горяче тепло (котрий здається люблять багато але я думаю chorizo ​​жир дійсно тон його вниз). Це є доповненням до свіжого домашнього порошку чилі за рецептом Alton Brown.
pyInTheSky

@pyInTheSky Як це відбувалося з точки зору смаку, що виражається відносно тепла?
mfg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.