Додавання лимона до рецепту печива


9

Який найкращий спосіб додати аромат лимона до рецепту печива? Я знаю, що лимонний сік висококислий, я не хочу скидати з нього тісто. Екстракт лимона однаковий? Цедра лимону? Чи є спосіб це компенсувати?


Чи є у вашому печиві молоко?
Мінь

@Mein Я шукаю загальні поради, але найімовірніший рецепт, який я модифікую, включає столову ложку молока. Однак, інших рецептів печива для одного типу немає, тож якщо це виявиться погано, я можу спробувати інший базовий рецепт. Я знаю, що я хочу, щоб мій кінцевий результат був: те саме, що бокс-суміш, яку я спробував минулої ночі, за винятком того, що насправді було смачно, а не
крепко

Я спробував додати цедру лимона і сік лимона до рецепту згорнутого цукрового печива на початку цього місяця, і поки незжарене тісто було небесне, запечене печиво було ... е. Я думаю, що це могло бути тому, що я використовував коричневий цукор (опція, передбачена рецептом, щоб закінчитися печивом "chewier") замість гранульованого.
Marti

Відповіді:


7

Спробуйте використовувати цедру лимона (стружка лимонної шкірки) і сік лимона або лайма. Ви можете спробувати посипати цедру над вершиною печива безпосередньо перед тим, як покласти їх, якщо ви не отримаєте достатньо аромату від додавання його в кляр.


Просто переконайтесь, що лимон не є воском, а для найкращих результатів використана терка на мікропланшетах
Wudang

7

Найпростіший спосіб - просто скористатися рецептом печива з лимоном. Я впевнений, що ви можете знайти їх багато в Інтернеті. Якщо ви дійсно хочете скористатися рецептом звичайного печива (адже воно вам дуже подобається), ви, звичайно, можете додати екстракт лимона до звичайної партії. Не додайте занадто багато, аромат дійсно концентрований. Оскільки ви не будете вживати багато цього (чайна ложка зробить), пропорція рідка: суха практично не зміниться, але, щоб бути впевненою, ви зможете скоротити молоко на кількість (наприклад, чайну ложку). Ви також можете додати трохи проблемності без проблем.

Я б не додав лимонний сік, тому що ви додаєте молоко у своє печиво. Молоко згортається (у деяких печиво саме цього ви хотіли б досягти). Однак ви можете спробувати додати лимонний сік замість молока.


Я сказав тут "чайна ложка екстракту лимона", але ця кількість, звичайно, залежить від того, скільки у вас є тіста для печива.
Мінь

Дякую! Я намагаюся зробити кращу версію точного печива, яке згубилось у вихідні, яке, як стверджується, було цукровим печивом з лимоном, а не лимонним печивом. Цього року я отримав півдесятка рецептів цукрового печива від Різдвяного печива, тому я планував використовувати один із них.
Yamikuronue

Що було з печивом? А що ви спробували на смак лимона?
Мінь

3
@Mein Усе. Це була суміш, яку я купив в Інтернеті, і я прямо образився на те, наскільки м'яким було печиво і наскільки надмірно солодким і не зовсім малиновим смаком малинова глазур. Це було схоже на синьо-малинову кислу соломку, але вдвічі солодше замість кислого, обклеєного м'яким печивом, яке, можливо, колись, давно, мріяло про лимон.
Yamikuronue

2

Оскільки лимон кислий, ви хочете зменшити кількість розпушувача і додати трохи або більше харчової соди для нейтралізації кислотності.

Що робити, якщо ви додасте в рецепт кислий інгредієнт з розпушувачем? Вам потрібно буде додати трохи соди. Скажімо, ви робите печиво і замінюєте на воду 1/2 склянки лимонного соку для того, щоб зробити печиво з лимона. Рецепт вимагає 2 чайних ложки розпушувача, але вам потрібно буде нейтралізувати кислоту в лимонному соку. Замініть харчову соду на одну чайну ложку розпушувача. Корріхер говорить, що харчова сода в 4 рази сильніше, ніж пекарський порошок, тому використовуйте лише 1/4 чайної ложки харчової соди на кожну чайну ложку розпушувача в оригінальному рецепті. - з http://www.thekitchn.com/pantry-basics-whats-the-differ-40514


1

Що я в кінцевому підсумку робив, це взяти свій базовий рецепт цукрового печива і замінити соєве молоко на молоко, щоб запобігти проблемі з сиром. Потім я розділив її на чотири порції, поклавши одну прямо в холодильник немодифікованою. Одна частина отримала цедру, одна отримала сік і одна отримала цедру плюс сік. Печиво з соком, можливо, було м'якше, ніж печиво з печивом (але деякі проблеми з випічкою могли спричинити це), але всі печива збільшилися на однакову кількість (зовсім не дуже, за задумом). Звичайно, ті, з лимоном покуштували більше лимона :) Спасибі за допомогу, всі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.