Як зробити домашнє морозиво з шоколадним вихором


8

Мій улюблений аромат морозива - кружляння шоколадного шоколаду, що проходить через ванільне морозиво.

Що мені потрібно зробити, щоб відтворити цей ефект за допомогою домашнього морозива?

Я намагався додавати шоколадний соус наприкінці кінця, але він був надто ретельно збитий. Я спробував закрутити шоколадний соус вручну ложкою після збивання, але перед заморожуванням, але сироп здебільшого просто плив зверху.

Я використовую простий шоколадний соус на основі сиропу. Яку техніку я повинен використовувати для виготовлення моїх шоколадних завихрень? Чи грає роль консистенція сиропу? Чи вдасться працювати якийсь інший шоколадний соус - наприклад, гарячий ф'юш?

Відповіді:


8

Коли я це робив у минулому, я робив дві речі по-різному.

  1. Я використовував більше соусу з цукерок, який холоднеє і стає дещо твердішим. Як соус з цукерок чи подібний. Сироп просто перемішується занадто легко.

  2. Змішування завихрення в більш глибокій ємності, як ванна для збивання, виявилося дещо складною. Коли я намагався кружляти, замість цього змішався б. Натомість я викладаю морозиво у велику каструлю для торта, заливаю фадером, трохи закручується ножем, а потім ставлю його в морозилку приблизно на 1 годину. Тоді, коли все було досить твердо, я зачерпнув його до кінцевого контейнера якомога більше секцій. Це спрацювало чудово .


1

З напівзамороженим ще м'яким морозивом ви можете спробувати помістити його в трубопровідну сумку з великою або без насадки і додати трохи ножа від пульсації в мішок за допомогою ножа і дуже злегка просунути його через морозиво, а потім вичавити через трубопровід Мішок на континент, я планую використовувати цей метод, щоб зробити пульсацію зефіру в моїй основі пластівців та ванільного морозива. Я люблю робити та експериментувати з текстурою та ароматами морозива. ням!

Для більш рідкого аромату, як шоколадний соус, можливо, спробуйте розкласти малу кількість морозива, потім закрутити трохи соусом, потім морозивом, потім закрутити, потім морозивом тощо.


Звучить цікаво! Повідомте мене, як проходить експеримент із трубопроводами.
Собачатіна

1

Я думаю про те, щоб спробувати цей метод, щоб він не був випробуваним і правдивим. Однак у мене є інжектор, який я використовую для введення спецій Каджуна в смажену індичку. Я думаю про завантаження інжектора чимось на кшталт гострого соусу з розпушувача та випадковим чином введення сучки в напівм'яке морозиво, одразу після того, як воно закінчиться. Ідея схожа на згаданий раніше метод кондитерських мішків. Недоліком потрібно буде кілька разів заправляти інжектор, але це не повинно бути занадто важким, використовуючи невелику калібрувальну воронку.


Мені цікаво почути, як це виходить!
Собачатіна

-1

Це, мабуть, дуже важко відтворити

Комерційне морозиво майже повністю заморожене, але все ще знаходиться у напіврідкій формі, а потім покладено через розпушений дозатор в пакувальні ванночки. Шнек може чинити великий тиск

У цей момент інжектори додають забарвлення та ароматизатор для сучки, яка стікає з морозивом у ванну (подібна методика смугастій зубній пасті)

Ви можете спробувати використовувати соковижималку на основі шнека (без екрана фільтра) або м'ясорубку на основі шнека?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.