Як я можу зменшити кількість випивки, яку виробляє моя закваска?


8

Іноді мій закваска для закваски йде на горіхові (коричнева рідина, спирт) горіхи і виробляє тонну. В інших випадках це йде днями і виробляє дуже мало. Мені ніколи не вдалося виділити, що викликає це.

Що сприяє та відлякує ріст алкоголю в заквасці?

Відповіді:


5

Формування гука - ознака голодуючого закваски закваски. Я ніколи насправді не мав формувати напій у матері, що регулярно годувала закваску. Отже, це коротка відповідь.

Я іноді помічав щось подібне до гука, але це лише хибний знак; Двічі на день я годую свою закваску закваски (це при кімнатній температурі), і прибираю скляну банку при кожному годуванні. Іноді в банці залишається невелика кількість води, і коли я наливаю свою закваску, вона не містить води. Ця вода з часом переміщується поверх закваски і виглядає як гуся, але це не так. Це може бути або не бути проблемою. Пам’ятайте, кислу кімнатної температури потрібно годувати двічі на день . Я не маю великого досвіду з закваскою для зберігання холоди, але раз на другий день має бути хорошим.


Нічого собі, я не чув цього часто для початкової кімнати. Шахта хоч холодильник.
rfusca

@rfusca Я годував шахту один раз на день протягом декількох днів одного разу - він перестав підніматися, утворювався капот і пахнув алкоголем, тому я відчуваю впевненість, що це насправді необхідно. Але це, очевидно, не має значення у вашому випадку. Як часто ви його годуєте?
Макс

Напевно, двічі на тиждень.
rfusca

@rfusca Оскільки це не багато, я б напевно намагався годувати його трохи частіше - можливо, лише набагато більше, ніж тричі на тиждень - це трохи менше, ніж кожен другий день. Варто знятись якнайменше.
Макс

0

Я годую свій закваска кімнатної температури один раз на день, приблизно 1 3/4 c. борошна, приблизно до 3/4 с. вода, або просто так, вона досить густа, і я можу її змішати. Я не знімаю жодного або «відкидаю» кожного разу, коли годую, тому що я лише намагаюся утримати його від голоду до смерті і хочу, щоб він набув кислоти.

Після того, як воно в моїй ємності трохи переповнюється, я використовую щось для чогось, після годування ... це може бути банановий хліб, або млинці, або нещодавно я зробив швидкий хліб з гарбуза / родзинки / волоського горіха, для чого вимагав Харчова сода.

Зазвичай це скорочує його назад, звідки я почав, або закрити.

Що стосується "козака", він утворюється через брак їжі, кажучи просто. Сума, що утворюється, просто розмовляє з вами, це говорить ... це трохи минуло мого часу обіду, або воно ШЛЯХО минуло мого часу обіду: що ви намагаєтесь зробити, голодуючи мене? Якщо він утворює ЛОТ, ви можете залити його трохи, а потім перемішати будь-яку дрібку, що залишилася зверху, або якщо вона утворюється трохи, просто перемішайте її назад і подайте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.