Як я можу позбутися того смаку хлориду кальцію в томатному соусі?


3

При приготуванні швидких томатних соусів з високим нагріванням з використанням економних марок томатів, упакованих за допомогою хлориду кальцію (і лимонної кислоти, як правило), металевий смак і фальшиво-свіжа текстура викликають занепокоєння. Окрім того, щоб виграти більше грошей на продукти без добавок, я хотів би знати, чи існують певні розробки для помідорів із преміум-класом, які можуть вирішити наступне;

  • Чи є спосіб збалансувати металевий смак хлориду кальцію, присутнього в цих помідорах?
  • Зважаючи на те, що час приготування їжі короткий , я припускаю, що проблема текстури в основному нерозборлива без більшого часу на приготування; я прав?
  • Як подальший досвід, чи є вдалий спосіб вирішення смаку лимонної кислоти?

Відповіді:


1

Для початку ви можете мікрохвильовувати помідор, перш ніж готувати його на сковороді; це також скоротить час приготування. Роблячи це, помідори "зерна" вже будуть гарячими всередині, коли почнуть готувати ззовні на сковороді. Ви все одно отримаєте зовнішнє «смажене» відчуття, але з більш м’якою текстурою.

Ви можете компенсувати лимонну кислоту та надлишок власної кислоти помідорів, додавши трохи цукру.

Щоб приховати металевий смак, додайте трохи трав. Спробуйте один лист лаврового лавра; або комбінація сухих трав, таких як чабер, фенхель, базилік, чебрець та орегано.


Я, як правило, використовую всі останні трави в соусі в різних комбінаціях, але чому саме лавр? А під лавровим ви маєте на увазі лавровий лист або альтернативний лавровий лист?
mfg

Я кладу один цілий висушений лавровий лист (вибачте за мою англійську, це не моя сімейна мова) на сковороду з помідором, і виймаю його перед подачею.
ПА.

Я позбавляюсь від кислого смаку, прокидаючи соус з тертою морквою, щоб підсолодити його.
TarkaDaal
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.