Як утримати безе від "плачу"?


5

Я запитую занадто багато безе, щоб мати можливість тримати ключовий пиріг з лайма в холодильнику протягом 24 годин? Меренга закінчується дуже мокрою в кінці цього періоду. Тримаю кришкою в холодильнику.


8
Скажіть безе, що воно виглядає смачно
Ocaasi

Відповіді:


3

Найпростіший спосіб запобігти плакуни безе - додати в рецепт чайну ложку кукурудзяного крохмалю, який вбере зайву вологу, яка його викликає. Якщо ви трохи привабливі, ви можете вирішити посипати трохи крихти печива над своєю начинкою, тому коли вона плаче, крихти поглинають вологу.


1

По суті, безе в його основному вигляді - це просто яєчний білок, який збивається, поки білки не згортаються, і він не захопить повітря (щоб спростити процес). Безе буде плакати в такому вигляді, якщо його надто побито, і рідкий яєчний білок розщепиться, він також плакатиме з часом, якщо не стабілізувати його.

Цукор, стабілізує білки, проте його можна додатково стабілізувати за допомогою двох методик.

  1. Якщо ви зробите італійський безе, який є гарячим цукровим сиропом, збитим в яєчний білок, він триватиме довше. Це відбувається тому, що гарячий сироп частково варить яєчні білки, і колись охолоджений цукровий сироп твердне.

  2. Використання желатину зробить його найдовшим. Роблячи італійський безе, коли ви поєднали гарячий цукор, збийте пару чайних ложок желатинової пудри або 2 або 3 аркуша желатину з листя (обидва розм’якшені у воді). Це стабілізує яєчний білок, і вони можуть тривати добрі 3 дні. Просто пам’ятайте, якщо ви збираєтесь карамелізувати безе, зробіть це обережно, як ніби він нагріється занадто жарко, властивості желатину будуть відключені.

Сподіваюся, це допомагає!


Чи є якісь замінники желатину, які ви можете порекомендувати, які б спрацювали для швейцарського (не італійського) меренги?
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.