Чи можна використовувати перлини тапіоки для загущення?


6

Мій друг пішов по магазинах на азіатський ринок. Я попросив їх принести мені крохмаль тапіоки. Вони принесли мені пакет маленьких перлин тапіоки.

Чи є спосіб використання перлів, як я би використовував крохмаль? Наприклад, чи можу я їх подрібнювати ступкою і маточкою?

Якщо я не можу використовувати їх для загущення, для чого вони корисні, крім чаю з бульбашками?


3
Тапіоковий пудинг. Найсмачніше кремове горіння в існуванні. набуває далекий вигляд
Собачатіна

Відповіді:


3

Проблема з використанням неземних перлів полягає в тому, що вони не завжди повністю розчиняються. Тезаурус Кука вказує на те, що їх можна подрібнити або подрібнити в м’ясорубці або в ступці та використати аналогічно крохмалю. Однак є перли, які є миттєвими, і такі, які ні. За допомогою миттєвої тапіоки ви можете замінити 1: 1, звичайними перлинами тапіоки, подрібненими, було б 2: 1.

Що стосується What are they good for?, вони хороші як загущувач, якщо припустити, що у вас все в порядку з маленькими желеподібними кульками в тому, що ви робите. Рисові та тапіокові пудинги спадають на думку; є його використання в каррі і тушкованому парі для його згущення; також його можна використовувати як згущувач без глютену замість борошна.

Якщо у вас закінчився кукурудзяний крохмаль або корінь стріли, ви також можете звернутися до подрібненого матеріалу. Діють ті самі правила; суспензії 1 ст. л. холодної води на 1 склянку рідини для загустіння . Однак не доводьте до кипіння, інакше ви закінчите переварити крохмаль.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.