Як ви можете сказати, чи готове хлібне тісто для випікання?


5

Я спробував приготувати особливий хліб для приготування "торія", іспанської версії французького тосту. Дуже популярний під час Великодня, тут.

Двічі хліб не піднімався правильно в духовці, навіть після тривалого підняття. Отриманий хліб вийшов досить твердим, з незапеченими грудками в центрі.

Друге тісто витримували в холодильнику протягом 24 годин, потім піднімали близько 1 години, потім формували і знову піднімали перед випіканням ...

Отже, питання полягає в тому, чи існує об’єктивний спосіб визначити, коли тісто готове для випікання?

ПД. Я незабаром розпочну фабрику карликового хліба .


Несмажені грудочки? Це звучить так, ніби ти це не змішав добре.
дероберт

Відповіді:


5

Непечені грудочки, ймовірно, означають, що ви їх недостатньо перемішуєте. Спробуйте почати з трохи менше борошна і замісити більше, як ви йдете.

Ще одне питання - ви, можливо, недостатньо розминаєте його. Наступного разу спробуйте використовувати тест віконного вікна . Вам не потрібно робити це кожен раз, але якщо у вас виникли проблеми з певним рецептом, це допоможе вам зрозуміти, як тісто має «відчувати», коли воно готове, даючи вам візуальний показник. Я виявив, що, коли у мене виникають проблеми з тістом, це зазвичай тому, що я не замішувався досить довго. Це також має допомогти виправити проблему зі змішуванням.

Це, як було сказано, є два хороших методи, щоб дізнатися, чи досить тісто піднялося. Одне полягає в тому, щоб він піднявся у поміченому контейнері (хоча це не дуже добре справляється зі сформованими батонами або якщо ви не повинні дозволяти йому подвоюватися). Інше - тест на тріскання. З онлайн-статті про приємний апетит :

Щоб перевірити готовність, використовуйте тест на пальці: Просуньте його 2 пальцями; він тримає відступ, він готовий.

Як правило, я ткнути його, і якщо він вискакує назад, він ще не готовий. Для закваски, якщо вона на мить тримає форму, а потім повільно починає розширюватися назад, це ідеально. Для інших хлібів хороший показник - відступ відступу. Це не обов'язково доцільно для ніжних тісто. Якщо ви працюєте з ніжним тістом, спробуйте тест на одному батоні, який вам не потрібен, щоб бути ідеальним. Ви можете використовувати це як відносне вимірювання часу на майбутнє.


Очевидно, що це не гарна ідея, коли тиснеш після перевірки. Для цього ви можете реально пройти лише "вдвічі в обсязі"
Собачатіна

1
Ніжний ткір - це прекрасно після перевірки. Зазвичай це не зашкодить навіть ніжне тісто, і отвір зникає при випіканні.
ramblinjan

Залежить від тіста. Я погоджуюся, що існує хліб, який міг би його взяти, але я часто випікаю хліб, з яким потрібно дуже обережно обробляти, щоб не виснажуватися після перевірки. Навіть якби це було весною назад у духовці (і це не завжди), ви б марнували весну в духовці, яка могла зробити ваш хліб набагато легшим.
Собачатіна

Я додав застереження для ніжного тіста - дякую за пропозицію.
ramblinjan

Мені подобається думати, що я досить перемішую і замішую, але наступного разу спробую склопакет і ткнуть.
BaffledCook
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.