Чи прийнята практика приготування з перекисом водню?


8

У мене була свинина (плече), яку я мав сьогодні вживати, підозрюючи, що завтра вона може бути небезпечною.

Тому я подумав, що змочу його в пероксиді водню, приблизно в 2-3% концентрації, щоб хоча б позбутися від будь-яких поверхневих бактерій.

Приблизно через 10 хвилин свинина виглядала напівзвареною і відчувала себе надзвичайно податливою. Я припускаю, що білки денатуровані, як у севіші. Швидко обсмажуючи його, щоб закінчити, це зайняло менше хвилини, і воно було справді ніжним.

Чи прийнята практика приготування з перекисом водню?


Швидке поглинання для «прийому пероксиду водню» виявило досить багато посилань на терапію перекисом водню. Хоча практика пити H2O2 для оздоровлення здається сумнівною, я не бачу проблем у прийомі дуже малої кількості H2O2 з м'ясом (якщо ви, звичайно, змиєте його перед готуванням).
Mischa Arefiev

3
Очевидним подальшим питанням є те, чи замочування м'яса в перекисі водню робить його більш безпечним, ніж просто готувати його при відповідній температурі?
Дж. Він.

Або "Чи можете ви зробити безпечний свинячий севіш за допомогою цього методу?"
Елі Лансі

2
Пробував сам на замороженій свинині середньої якості. М’ясо стало ніжним, не забруднюючись смаком оцту або лимонного соку. Кому байдуже, якщо це прийнято до тих пір, як результат такий приголомшливий ! Дякую за підказку, я зараз зроблю це.
Mischa Arefiev

Перекис водню не дуже добре вбиває бактерії поза чашкою Петрі. Це дуже проникливий міф. Бульбашка, яку ви бачите, коли ви насипаєте її на порізане або сире м'ясо, обумовлена ​​ферментативною реакцією, не пов'язаною з антибактеріальною дією. Посилання
Містер Маскаро

Відповіді:


13

Hong Kong Центр з безпеки харчових продуктів пропонує інформацію і наступну пораду:

Використання перекису водню в харчовій промисловості

  1. Через сильну окислювальну властивість перекис водню використовується як відбілюючий засіб у деяких продуктах, таких як пшеничне борошно, харчова олія, яєчний білок тощо у таких країнах, як США, Канада, Австралія та Нова Зеландія.
  2. Також дозволено використовувати як протимікробний засіб в їжі, наприклад, молоці, і як стерилізуючий засіб для упаковки харчових продуктів.

і

Безпека перекису водню

  1. Пероральний прийом 3% розчинів перекису водню (міцність у побуті) зазвичай не призводить до сильної токсичності, але може призвести до блювоти, легкого подразнення слизової оболонки та опіків у роті, горлі, стравоході та шлунку. Поглинання більш високої концентрації, наприклад> 10%, може призвести до більш небезпечних наслідків, таких як опік слизової оболонки та слизової оболонки кишечника.
  2. Перекис водню нестабільна і розкладається при контакті з їжею та після приготування їжі.

і, нарешті,

Поради щодо торгівлі

  1. Якщо для переробки харчових продуктів використовується перекис водню, то для переробки харчових продуктів слід використовувати лише перекис водню харчової категорії.

  2. Кількість перекису водню, яка буде використана в харчовій обробці, повинна бути обмежена кількістю, достатньою для цієї мети.

  3. Слід вжити відповідних заходів для видалення залишків перекису водню з готових продуктів.

Виходячи з цієї інформації, здається, є певний прецедент щодо використання перекису водню в кулінарному середовищі.


1
Однак не згадується про його використання для усунення або скорочення часу приготування. Мої пошуки аналогічно нічого не виявили.
jontyc

4

ЗАЧЕКАЙ! NOOOO! Не за лічильником HP. Саме добавки / стабілізатори в HP можуть також завдати шкоди. НЕ ЗНАЧАЄТЬСЯ для споживання. Як і в іншій відповіді, там є харчовий продукт HP, який ви можете отримати за допомогою відповідних каналів, які можна використовувати, але їх знову потрібно змити. Час від часу я б сказав, полоскання рота ... і так далі. Найголовніше, що в нашому шлунку також є хороші бактерії, які ви знищите, отже, попередження про шлунок.

Я великий фанат HP, користування постійно. Я оздоровляю його своїм овочем у своїй раковині, наповненій водою. Але воно не просочується, і я промиваю. Це дає овочам і фруктам кисневий приріст, і вони тривають довше. Я кладу його у свої квіти, або роблю власну дощову воду для рослин з нею. HPeroxide також створена природою. Я кладу розпилювач у маленькі пляшки і розпорошу свої прилавки та обробні дошки після використання курки чи чогось підозріло поганого або може перетнути забруднення. Це нейтралізатор запаху. Урни для сміття та смердюча білизна. У вашому підвалі росте цвіль, я розпорошу її. Він видаляє плями свіжої крові та деякі старі. Просто не використовуйте його на тканинах без полоскання; вона може відбілити протягом певного періоду часу.

Ще один метод мене навчила мати. НІЧОГО не відстоює. Якщо щось було на межі поганого повороту, вона б накрила його сіллю і нехай сидить. Не надто довго сіль сохне м’ясо. Потім промийте. Близько використовуйте ніс, якщо він все ще має запах, викиньте його. Навіть якщо ви знаєте, що будете довго готувати його, вбиваючи бактерії, ви все одно будете скуштувати прогорклий аромат. Також спробуйте і відріжте як можна більше жиру. Жир йде погано швидше, ніж м'ясо.

Моя проста філософія ... Коли сумніваєтеся, викиньте її. Це дешевше, ніж потрапляння до харчових отруєнь.

Нарешті, якщо ви хочете ніжності, спробуйте оксамитувати м'ясо . Ви коли-небудь замислювалися, чому китайська їжа була такою ніжною? Дивно, наскільки добре це працює. Старий азіатський секрет, про який вони вам справді не розповідають. Я використовую водний метод, а не масляний. Я не можу мати занадто багато жиру в своєму раціоні за станом здоров'я.


Я насправді здивований, що не згадував, що вживав харчові продукти HP, бо, як ви кажете, це дуже важливо. Я б не торкався інших речей.
jontyc

"Коли ви сумніваєтеся, викиньте це" - це приказка, яку часто говорять, і якби я готував інших, я би це зробив. Але для того, щоб викинути м'ясо 10, 20, 30, мені довелося б принаймні погано пахнути, перш ніж я його викину, якби я був єдиним, хто його їв.
jontyc

Я чую тебе. Я була наймолодшою ​​з п’яти років, вихована самотньою ірландською мамою. Я знаю дилему і кілька разів підштовхував її до себе. Я виявив відрізання сумнівних частин, засолення, потім промивання, після чого слід дуже сильним розсолом і знову промивання здебільшого спрацьовує. Іноді я попередньо готую м'ясо до майже готового, тоді вживаю його, коли я готовий. Я багато чого навчився від мами.
Onepotmeals
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.