Робити «картоплю фрі» з кореня Кассави / Юки


8

Я здивований, це питання вже не тут, можливо, я його пропустив ...

Для початку, мій перший смак юкки був приготований як сорт альтернативної фрі в болівійському ресторані, і це було смачно. Нагадував мені смачнішу, солодшу фрі. Натхненний цим, я придбав щось і спробував повторити, але зовсім не вдався.

Який найкращий спосіб повторити рецепт? Подивившись на youtube відео про те, як його приготувати, я його обсмажив на олії, але воно занадто швидко перепеклося.

ОНОВЛЕННЯ:

Я вчора випробував рецепт обраної відповіді, і він спрацював фантастично. Хоча я робив кілька речей по-різному, в основному через часові обмеження. Повний рецепт:

 1. Зріжте коричневу шкіру.
 2. Нарізати скибочками обсмажити шматочки
 3. Відваріть 10 мільйонів (я б запропонував менше, деякі тонші шматочки стали занадто м'якими)
 4. Помістіть у морозильну камеру (я мав час лише на 20-30 млн., Але я б пішов з повною годиною, як пропонується вибраною відповіддю, якщо у вас є час)
 5. Нагрійте арахісове масло (Med-High) у глибокій посуді (може стати брудною) і варити до коричневого кольору.
 6. Посипаємо сіллю

Примітка. Відповідний рецепт пропонує смажити до золотистого / золотисто-коричневого кольору, але я виявив, що темніша смажина буде набагато смачнішою!


2
Я відредагував ваш заголовок, тому що "найкращий спосіб" приготувати маніоку або юкку взагалі досить суб'єктивно, тоді як як успішно зробити з неї щось на зразок фрі - це не так.
Каскабель

У мене було щось подібне в американському мережевому ресторані під назвою Bahama Breeze. Це було як крокет Юкка і зовсім дивовижно.
Яків Г

1
Дякую, що повернулися з результатами, завжди цікаво дізнатися, чи працює рада в реальному житті :) Але я не розумію крок 4 - бланшування зазвичай робиться за 20-30 секунд, а не 20-30 хвилин до година.
румчо

Без проблем! А-а-а, бланшування змішалося з кроком 5 із вибраної відповіді, і tbh в першу чергу не знав повного визначення. Я оновлю це!
JWiley

Відповіді:


6

Ось як готується моя мама (вона з Бразилії, тому це може бути іншим):

 1. Зріжте всю темно-коричневу шкіру
 2. Вимийте його і покладіть в каструлю з водою і доведіть до кипіння
 3. Прокип'ятити близько 10 хвилин (він повинен бути трохи твердим, але не сильним)
 4. Розріжте його на шматочки смаженої картоплі
 5. Викладаємо скибочки в один шар на лист печива і ставимо в морозилку приблизно на годину
 6. Нагрійте олію, обсмажте їх близько 10 хвилин (до золотисто-коричневого кольору)
 7. Посипаємо сіллю

Кроки 1-5 можна зробити заздалегідь, і ви просто витягнете те, що вам потрібно з морозилки для смаження. Я особисто не робив таких, але я їв її багато, і вони були фантастичними!


Якої мети домагається заморожування?
Елі Лансі

@EliLansey З того, що я прочитав, ви не хочете, щоб вони були занадто м'якими, коли ви поміщаєте їх у фритюрницю, тому це, ймовірно, переробляє їх для цієї мети.
JWiley

1
Охолодження після бланшування, як правило, призводить до більш чітких результатів як для картоплі, так і для маніоки.
JasonTrue

@Michael: Я перевіряю ваш рецепт цього тижня, і я отримав арахісове масло. Це те, що правильно використовує ваша мама ..?
JWiley

1
@ Eli - заморожування відкриває внутрішні крохмалі, що робить картоплю набагато пухнастішою, коли їх смажать. aht.seriouseats.com/archives/2010/05/…
Собачатіна

2

Для виведення токсинів кассаві потрібна підготовка перед їжею.

Поширений спосіб приготування сучасної сільськогосподарської вирощеної кассави (мало токсинів) - це спочатку кип'ятіння кассави, токсини всмоктуються у воду для приготування їжі, і ця вода викидається. Припустимо, це сталося тоді, коли фішки теж зроблені.

Як і інші м'які крохмалисті овочі, обсмажуйте в олії нижчої температури, ніж ви б використовували для картоплі.


Думаєте, ви могли трохи розширити це? Як довго я відварюю маніоку, і яке найкраще комбіноване масло / темп / час?
JWiley

Серйозна їжа рекомендує варити і для картоплі, суто для текстури: aht.seriouseats.com/archives/2010/05/… Це може бути пов'язано.
Yamikuronue
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.