Вибухає або алкогольна сода


8

Що ж, я спробував наслідувати дуже простий рецепт з «Приготування для гіксів» для імбирної лимонної соди.

Я зробив простий імбирний сироп, приготувавши ~ 200 г подрібненого імбиру разом з 2 склянками цукру, потім я використав половину цього сиропу разом з 1/2 чайною ложкою дріжджів (з місцевого магазину домашньої заварки), і доповнив 900 мл води.

У рецепті сказано: Дайте відпочивати при кімнатній температурі два дні, після чого холодити і пити.

Ну, на першу партію я мав такий сильний тиск, що коли я її відкрив, воно вийшло схоже на шампанське, і я втратив половину соди.

Для другої партії я поставив її в холодильник через один день. Зараз рівень карбонізації якраз правильний, але все-таки трохи алкогольний. У мене було півсклянки, і я точно можу сказати, що був алкоголь.

Цікаво: Який шлях піти, щоб отримати газовану газовану соду, яка також не містить алкоголю?


4
Цей рецепт для мене звучить досить несправно. Цукор + Дріжджі = алкоголь, 100% часу. Що вони сказали, що ви робите?
FuzzyChef

Ну, офіційна назва рецепту - "Сода імбирного лимона", і про алкоголь нічого не сказано.
Lagerbaer

1
@FuzzyChef Цукор + Дріжджі = оцет, якщо ви даєте занадто багато повітря потрапляти в кашку. Зазвичай це нещасний результат.
Wayfaring Stranger

Відповіді:


20

Цей рецепт перелічено у розділі для бродіння разом із пивом, вином та медом. Розділ розпочинається реченням: "Вино, пиво та традиційні газовані напої залежать від дріжджів, щоб заквашувати цукор в алкоголь і виробляти карбонізацію".

Я не знаю достатньо історії історії соди, щоб знати, чи були ранні газовані напої. А точніше, я цілком впевнений, що існували алкогольні, зброджені, газовані напої задовго до того, як ми сьогодні називали соду, але я не знаю, чи їх називали содою.

Яка б не була мовна проблема, цей рецепт, безумовно, призначений для виробництва слабоалкогольного напою, порівнянного з пивом. Якщо ви хочете газований сироп, вам слід придбати машину для газірування. Вони беруть кулю, наповнену СО2, і притискають її до вибраної вами напою.

Що стосується занадто сильної карбонізації, то це, мабуть, пов’язано з невиразним терміном "кімнатна температура". Швидкість росту дріжджів залежить від температури. Оскільки це експоненціальне зростання, навіть невеликі зміни температури можуть призвести до абсолютно різних результатів. Якщо ви хочете повторити експеримент, незважаючи на виробництво алкоголю, спробуйте краще контролювати температуру. Оскільки я не заварюю, я не можу сказати вам температуру оптимальної карбонізації через два дні, вам доведеться це дізнатися самостійно.


2
На основі etymonline.com/?term=soda та en.wikipedia.org/wiki/Carbonized_water#History представляється ймовірним, що "сода" стала використовуватись для безалкогольних ігристих напоїв.
Пітер Тейлор

Можливо, автор книги помилився з приводу походження соди. У мене є книга, і він насправді називає рецепт "содою", але це рецепт ферментованого напою, що автоматично означає алкоголь - я не бачив ферментований напій нижче 1,5% алкоголю, і це для напоїв з низьким вмістом наявність цукру (боза, квас, обов’язково). Власне, навіть хліб містить алкоголь (хоча і менше, ніж газовані напої, оскільки він ферментує за коротший час і містить менше дріжджів, а потім частина випаровується при випічці). Не буває дріжджового бродіння без спирту.
румчо

3
"Ранні соди" включають кореневе БІВО та імбир ALE ... Я думаю, що це щось говорить.
Cos Callis

3
Я думаю, що @CosCallis вдарив нігтем по голові: традиційне кореневе пиво та імбирний ель справді були завареними напоями і, таким чином, містили алкоголь. В даний час обидва виробляються однаково, як сода, тобто шляхом додавання вуглекислого газу безпосередньо, дріжджі не беруть участь. Таким чином, сучасне імбирне пиво / кореневе пиво можна правильно назвати «содовим». Але це не означає, що щось заварене традиційним способом автоматично стає «содою» тільки тому, що в них бере участь імбир.
Marti

1
@ Marti - Ми з тобою говоримо про різні речі. Я згоден, що в 1300-х роках в напоях було б більше алкоголю. Я говорю про те, коли власне напій під назвою "Корінне пиво" був популяризований у 1800-х роках (і так, його продавали як такого). Його основу складали на американських американських напоях та європейських "малих пивах", які тільки за короткий час бродили, щоб вони залишалися солодкими. gourmetrootbeer.com/history.html
Собачатіна

0

Візьміть карбонатор та установку CO2 (резервуар з CO2, регулятор, шланг, кульковий фіксатор. Це дозволить карбонатувати 2-літрову пляшку. Вам також доведеться додати певний консервант, щоб запобігти бродінню.


0

Як говорили інші - все, що стосується дріжджів, містить алкоголь.

Однак вміст алкоголю повинен бути незначним - 0,25% -0,5%.

Охолодження необхідне для зупинки бродіння. Пляшки повинні бути ферментованими лише до тих пір, поки вони не будуть твердими, інакше ви ризикуєте вибухом, як ви виявили. Я б сказав, що ваша друга партія була оброблена правильно.

Інша поширена альтернатива підходу до карбонізації дріжджів - додавання трохи сухого льоду до частково закритого охолоджувача.


1
Але як мені змусити його залишатися таким низьким? У мене напевно було більше 0,5% у
варінні

@ Lagerbaer - Ви отримуєте низький рівень, зупиняючи ферментацію на ранніх термінах охолодженням. Як тільки пляшки тверді, це зроблено, і їх можна охолодити і вживати.
Собачатіна

Гаразд ... це було після, мов, однієї ночі при "кімнатній" температурі. Пляшка вибуху мала два дні, пляшка, яка не вибухнула, але алкогольна мала один день. Має сенс :)
Lagerbaer

0

Зазвичай пиво вариться в кілька етапів. Усі, крім останньої стадії, дають плоське алкогольне ячмінне вино, а завершальним етапом є карбонізація та бродіння.

Для домашнього пивоварі до кожної пляшки додається дві чайні ложки цукру (350 - 500 мл), тому для ваших цілей я додаю 4 чайні ложки на пляшку 900 мл. (Це може зайняти трохи більше часу, щоб досягти стадії пиття.) Буде алкоголь, але набагато нижче 1%.

Це означає, що зараз у вас є несолодке імбирне пиво, з низьким вмістом алкоголю. Тепер вам потрібно придумати спосіб підсолодити його. Очевидно, одним із способів було б додати трохи сиропу під час подачі. Іншим способом було б додати неферментируемий цукор, такий як сукралоза (Splenda) на стадії виготовлення сиропу.


Я вважаю, що лактозу використовують як цукор, що не бродить. Сукралоза - це штучний підсолоджувач, а не форма цукру.
SourDoh

0

Мені здається, ви можете спробувати використовувати менші дріжджі та, можливо, менше цукру. Нещодавно я зробив власне корінне пиво, і порції, з якими я поїхав, були 1-літровою водою: 1/2 / столова ложка ароматизатора коренеплоду: 1/2 склянки цукру: 1/8 чайної ложки дріжджів. Я не впевнений у вмісті алкоголю (здебільшого тому, що я вже втомився, коли нарешті сів спробувати першу партію), але за цифрами я прочитав, на що очікувати цього рецепту, але вам приблизно від 0,1% до 0,05 % абв. Алкогольне пиво, як правило, становить від 6% до 8% і становить від 3%. Гаряче пиво, як правило, становить 1%, я думаю.

Здається, що дріжджі - це дикий звір, який панує на карбонації: Наприклад, я побачив два рецепти, на які карбонату потрібно було лише 1-4 дні, один - на 2 літри рідини і 1 літр -чанка цукру, інша була на 1 галон (4 літри) і використовувала 2 склянки цукру, але обидва рецепти вимагали 1/4 чайної ложки дріжджів і 1-4 дня для гасіння. Я побачив 3-й рецепт, в якому використовували лише 7-зернових дріжджів на 20 унцій (приблизно 1/2 літра), однак на карбонацію пішло майже цілий тиждень.

Отже, дріжджі не є прямою пропорцією, і я б сказав, що 1/2 чайної ложки на трохи менше 1 літра - це те, чому ви отримуєте стільки алкоголю (і CO2). Я би змістив його назад. Цукор, може, так, може, ні .... імбир досить гострий, він може вимагати 2 склянки цукру, які ви вживаєте, щоб бути смачними. Але навіть тоді ви б намагалися утримувати більше цукру і вживати менше дріжджів для переробки його менше.

Я хотів би використовувати натуральні інгредієнти замість ароматизаторів, але я намагаюся зробити домашнє завдання щодо можливості отримання метанолу з коренів. Метанол може зробити вас сліпим. Етанол може змусити вас напитися. Етанол може протистояти отруєнню метанолом (якщо потрапить досить скоро!)


1
забув згадати, 1-літровий Н2О: 1/2 склянки цукру: 1/8 ч. ложки дріжджів газовані де-небудь протягом 1 - 2 днів для мене на всіх підготовлених пляшках, однак дріжджі були лише тиждень від покупки, і я використовував суху , Активні дріжджі.
Метт

-2

Використовуйте замість йогурту приблизно 2 ч. Л. На 2 л. Або половину таблетки. Presto Ніяких алкогольних бульбашок.

Зараз я лише розпалюю наполовину менше води, тому пляшки наполовину порожні. Остудіть його, тоді відкрийте, випустіть якийсь газ обережно. Потім додайте води. Якщо ви хочете, щоб це було більш газовано, залиште його трохи. Думка про те, що вони використовували дріжджі в старі роки, не відповідає дійсності.

Вони використовували кефір, рослини імбиру або йогуртовий шлях. Ці рецепти дріжджової соди написані ідіотами. Bc це зіпсує аромат і виробить алкогольний напій, непридатний для дітей, який перетворюється на оцет, залишений відкритим. Використовуючи кефір, імбирний завод або йогуртовий шлях, ви отримуєте пробіотик, який отримав гарний смак дуже здоровий .. щоб отримати йогурт Шлях просто процідіть йогурт з сиру чистою тканиною рідини Way, останні 6 місяців в холодильнику!


додайте більше аромату або підсолоджувача перед другим охолодженням, як вам заманеться.
Джонатан вийшов

У них напевно були дріжджі ще з старих часів. Стародавні єгиптяни навіть виготовляли пиво! Те, що ви описуєте, - це зовсім інша форма бродіння.
SourDoh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.