Як зробити пюре без лактози


5

Для початку я використовую соєвий крем замість вершків на молочній основі. На смак він добре, але не чудовий, і, здається, потрібно більше солі. Чого не вистачає, щоб мені знайти заміну, щоб додати ще?


Здається, ви можете мати на увазі рецепт (або принаймні список інгредієнтів та бажаний результат), використовуючи молочні продукти - якщо ви зможете відредагувати своє запитання та додати це, людям було б легше допомогти зробити версію без лактози. У картопляному пюре є тонна різноманітності.
Каскабель

Відповіді:


3

Під "вершками" ви маєте на увазі "молоко"? Якщо у вас є непереносимість лактози, я пропоную трохи маргарину або сметани або йогурту. Якщо у вас алергія на лактозу, як і раніше маргарин, більше альтернативних молочних продуктів і якусь суміш спецій, як італійська приправа.


Я маю на увазі важкий молочний крем. Я б із задоволенням вживав сметану, але це теж мене турбує.
Крістіан

3

Я зробив трохи цього минулого тижня з трохи оливкової олії (може, 1 столова ложка?) І трохи мигдального молока (може, 1 чайна ложка?). (Я не в змозі їсти молочні продукти.) У мене теж було пюре з рутебеги - одна рутебега до 4 картоплі з руссетом. Це було смачно і навіть мій чоловік, який може з'їсти все молочне, що хоче, вважав, що вони просто прекрасні.


Дякую, я спробую додаток до рутебеги. Це звучить смачно. Я здивований, що ви використовуєте так мало рідини, але зазвичай я додаю 1/2 пінти до 4 великих картоплях Рассе.
Крістіан

1

Картопляне пюре не потрібно нічого додавати?

Використовуйте свіжий сорт картоплі, придатний для пюре (зверніться до місцевого постачальника овочів), все, що вам потрібно - це перетерти їх і ввести трохи повітря, використовуючи процес збивання (вилка буде робити)

Зазвичай люди додають молоко або вершки до старої або сухої картоплі. Використовуйте кращу картоплю для кращих результатів, не додаючи нічого. Залиште частину окропу, щоб трохи розсипати суху картоплю


5
Це дуже справа смаку. Навіть з чудовою картоплею, деякі люди віддадуть перевагу якійсь вершковості або жиру.
Каскабель

1

Мені сказали, що в топленому жирі немає лактози, тому це може бути альтернативою вершковому маслу, але не молоку, оскільки я вважаю, що вам потрібна рідина на водній основі, щоб отримати консистенцію, яка мені подобається - ви розриваєтеся крохмалю в рідину, що дає кремовий смак у роті.

Я особисто використовую запас, а не молоко для регулювання рідини в моїй картоплі. Ви маєте коригувати сіль, але я особисто віддаю перевагу. (і це не має нічого з тим, що я не в змозі їсти молочні продукти.) Ви можете додати трохи оливкової олії, щоб змінити відчуття рота, хоча занадто багато, і це очевидно, що там є оливкова олія.

Оскільки молоко солодке, ви можете також розглянути можливість додавання трохи інших коренеплодів, наприклад, моркви або солодкої картоплі, але це значно змінить колір, який дітям може не сподобатися (або вони можуть полюбити ... ніколи не знаєте) . Якщо ви використовуєте моркву, вам захочеться почати їх готувати, поки ви готуєте пототи, щоб вони почали готувати, і не завадить нарізати їх трохи тонше.


1

Ви можете додати обсмажену бекон і обов'язково включайте жир, який викидається під час смаження, щоб компенсувати відсутність вершкового масла.


0

Якщо у вас є вершкове масло (деякі люди можуть, оскільки кількість лактози, що залишилася, невелика), це може додати багатої швидкоплинності, якої іноді не вистачає соєвого молока. Ще однією гарною добавкою є смажені зубчики часнику, які ви можете розім’яти з картоплею - я вважаю, що навіть з молочною в них, яка дуже зручно підбиває картоплю до наступного рівня. Зазвичай я вважаю молоко та соєве молоко взаємозамінними, але майже завжди додаю масло та / або часник.


Так, у мене може бути трохи масла, тому я додаю це, і я згоден, що часник творить чудеса. Хоча наприкінці дня я намагаюся зробити так, щоб мій картопляне пюре без лактози було дійсно близьким до молочних, які обожнюють мої діти. Досить цікаво, що я замінив молоко, щоб зробити вівсяну кашу соєвим молоком і отримати набагато кращі результати, ніж використання молока і звичайно води. Потім знову все про піднебіння.
Крістіан

0

Я спробував молоко без лактози і здивувався, як це добре. Я люблю молоко. Моя мати не так сильно. Вона взагалі не може мати молочну продукцію.

Я заходжу на азіатські ринки, іноді магазини здорової їжі. У них є молочний вершковий сир, який був напрочуд гарний. Я цим користуюся, коли мама відвідує. Додайте приправу останньою, щоб не пересікати. Щоб розріджувати і згладжувати, нам потрібно трохи картопляної води або трохи соєвого молока. Якщо ви цього не зробите, це буде дуже грудким. Я не знайшов просто використовувати соєве молоко.

Вам слід ознайомитись з іншими їхніми щоденниковими пунктами. Не пошарпаний, деякі марки краще, ніж інші. Також Smart Balance робить маргарин, який не є молочним. Досить добре.


1
Я міг би уявити додавання більшості продуктів, які ви перераховуєте, до картопляного пюре. Але вафлі ?!
румчо

Вибачте, я просто зазначив, що є і немолочні вафлі, які досить добре. Мій гуф!
Onepotmeals
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.