Як я можу приготувати лівий хліб для холодильника?


8

Мені подобається готувати Стір Фрай, і я кілька разів намагався зробити два прийоми їжі, щоб я міг охолодити половину і взяти її на роботу, але поки що кожна спроба була суб-бар. Це овочеве смаження, і я використовую різноманітні соуси (більшість з яких стосується соєвого соусу) та трохи рослинного масла.

Проблема - це переважно соус; Я не можу витягнути його, тому він накопичується внизу і стає неприємним, або, принаймні, дуже сильно пахне до наступного дня. Я не можу дуже добре процідити рідину з дна мого Вока, і навіть після відокремлення порції для охолодження я не можу зовсім процідити її; соус є, але просто досить густий, щоб не стікати.

Чи можу я щось зробити, щоб правильно злити зайвий соус, чи є якийсь метод, який я можу використовувати, щоб переконатися, що зайва порція їстівна, принаймні на добу? Я знаю, що це не буде наполовину добре, але це абсолютно неїстівно після ночі в холодильнику.


"або принаймні дуже сильно пахне до наступного дня." Це не повинно статися, якщо ви не дасте соусу бродити для ТИЖДЕНЬ у холодильнику. Або ви залишаєте його при кімнатній температурі занадто довго перед охолодженням, або проблема полягає в контейнері (пластикові контейнери можуть погано реагувати на наливання в них гострого жирного соусу, але зазвичай це добре - розігрійте жирний соус у пластиковій тарі, навіть одна призначена мікрохвильова піч, часто викликає проблеми).
rackandboneman

Відповіді:


9

Я змушую смажити весь час і роблю те саме, що і ти. Я б заробляв додатково, достатньо для 2 - 3 прийомів їжі.

Те, що я роблю, щоб овочі не стали занадто м'ясистими в холодильнику, - це приготувати овоч близько 75% (я впевнений, що я роблю це, щоб м'ясо спочатку було готове), а потім вийняв ту частину, яку я маю намір холодильник. Це дозволяє мені або закінчити готувати його в мікрохвильовій печі, якщо я беру її на роботу, або розігрівати в плиті, якщо я залишаюся вдома.

Крім того, оскільки я беру порції з верхньої частини страви, є менше соусу, до якого овочі будуть наполягати, щоб вирішити вашу проблему занадто багато соусу.

Ще одна річ, яку ви повинні пам’ятати - це те, що види овочів, які ви використовуєте, мають велике значення. Якщо ви виберете всі овочі, які під час варіння виходять дійсно м'якими (цибуля, кабачки, перець), то повторно підігріте перемішування з використанням цих овочів буде не таким смачним. Хитрість полягає у використанні різноманітних текстурованих овочів.

Також я не хочу констатувати очевидне, але якщо ваша проблема - ваш соус, ви коли-небудь намагалися використовувати інший (легший) рецепт соусу?


3
сіль у соусі - це те, що витягує вологу з овоча. Як зазначено вище, видаліть майже готову верхню частину і збережіть трохи готового соусу збоку. Можливо також шарувати локшину під овочем для зберігання губки.
Пат Соммер

Це гарна ідея, виймаючи її до того, як вона повністю звариться. Я в основному використовую хрусткі овочі, а не м'які. Я не готую власний соус (поки), але буду стежити за іншими соусами.
Бен Брокка

0

Я починаю використовувати Wok для приготування їжі, а також помічаю надлишок вологи після першої варіння. Можливо, ви додаєте багато олії та соєвого соусу на початку. Крім того, якщо ви приготували рис, який не був доданий у ВОК під час початкової варіння, ви можете спробувати додати зварений рис до страви, що готується вранці. Рис вбере частину зайвої вологи та аромату (поки аромат все-таки бажаний наступного дня).


0

Відповідь, ймовірно, залежить від того, як ви будете розігрівати обсмаження.

У ситуації "взяти на роботу" шанси є, що це буде мікрохвильова піч. У такому випадку я просто спершу в контейнер кладу грядку з рисом, потім зверху обсмажую.

Соус буде просочуватися рисом, допомагаючи сушити деякі овочі, що в свою чергу сповільнює їх нагрівання в мікрохвильовій печі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.