Чи потрібно гранітний пестель переробляти?


9

У мене є гранітна ступка-пестик, яку я використовую для подрібнення спецій та інших речей. Я отримав його 2-ю руку, і використовую її протягом 3-4 місяців. Я помітив, що маленькі радіальні гаї на шліфувальній поверхні пестелі повільно зникають.

Чи потрібно повторно обробити пестик? Якщо так, як це робиться? Я не можу знайти інформацію про це в Інтернеті.


2
Пам'ятайте, якщо камінь зношується, ви їсте кам'яні тріски та пил. Стоматологи просто ЛЮБИТЬ, що :-)
TFD

У мене є глиноземний розчин та маточник; вони дуже гладкі і добре працюють на шліфування. Вони утворюють дрібні частинки.
blacksmith37

Відповіді:


7

Просто для уточнення, міномет - це миска, а маточка - стрижень. Я ніколи не бачив рифленого пестика, але канавки на ступці зносяться із застосуванням. Борозенки корисні для утримування насіння і тому подібного під час подрібнення, але вони вкрай необхідні. Спеції дійсно можуть бути подрібнені в гладкій ступці, ніж у різьбленій, оскільки частинки не можуть потрапити в гради, однак початкове подрібнення та постукування може зайняти трохи більше часу, коли ви будете ганяти речі, як насіння навколо миску трохи. Самої шорсткої поверхні граніту достатньо, просто налаштуйте свою техніку, оскільки вона більше зношується.


ДОБРЕ. Я спробую поставити картинку канавок на нижню частину пестеля, якщо зможу знайти її ..
notthetup

Хороший. Але цей, здавалося, має менші та менш глибокі радіальні гаї назовні від центру пестика.
notthetup
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.