Вакуумне ущільнення з зануреним ziplock проти домашньої машини проти професійної машини


5

Як правило, я запечатую їжу для зберігання або sous-vide в сумці Ziplock, занурюючи її у воду, закриваючи останній дюйм для видалення повітря.

Наскільки це близьке до машинного ущільнення, і чи варто турбуватися як про зберігання, так і про sous-vide?

Чи можуть солі бути розчинені у воді або в іншому процесі, щоб збільшити тиск ущільнення і підтримувати ванну з водою довше, без погіршення росту в ньому?

З ziplock під водою, я відчуваю, товар без увігнутостей запечатати ідеально і, безумовно, не розчавити їжу. Плюс звичайно рідини легко ущільнюють. Ущільнюючі супові кістки, однак, будуть мати пластику, яка дещо відповідає увігнутим контурам, але мости видно. Чи пластик дещо розтягується або ідеально поєднується з внутрішніми контурами за допомогою ущільнювача про?


Цей метод не дійсно де-небудь біля того, що машина буде виробляти (і на машині я говорю про камеру vac не foodsaver). Ви просто вилучаєте значну кількість повітря з мішка, виштовхуючи його через тиск води, але справжня камерна камера може витягнути близько 1 бар тиску і видалити майже весь повітря з упаковки. Для зберігання ziplock можна використовувати протягом короткого періоду часу, якщо ви берете його безпосередньо з ванни на крижану баню, а потім на холодильник, не відкриваючи упаковку.
Brendan

Відповіді:


5

Для зберігання, найбільша проблема полягає в тому, чи є у вас високоякісний товстий пластиковий мішок, який запобігає вторгненню кисню. Є кілька невеликих бульбашок всередині не велика справа, чи ви використовуєте метод води або вакуум. Але дешевше / тонше сумки дозволять кисню протягом часу, і ваш мішок почне відокремлюватися від їжі, і ви почнете бачити кристали льоду.

Для sous-vide, я не експерт, але я думаю, що найбільша проблема полягає в тому, що повітря ізолює їжу і запобігає швидкому і рівномірному досягненню температури. Я думаю, що люди, які роблять домашнє приготування з низькою температурою, рекомендують мати соус або жир у сумці разом з білком, щоб зменшити проблеми з бульбашками. Я знаю, що професійні кухарі використовують техніку ziploc-in-water вдома, з хорошими результатами.

Я не думаю, що додавання що-небудь до води вплине на щільність / тиск, достатній для справи.

І так, професійні машини вакууму не мають цієї проблеми.


Цікавий момент про товщину мішка. Ви думаєте, що це пластик, який має пористість, або ущільнення на Ziplocks просто не так щільно? Я думав, що тонкість Ziplocks була ідеальною, це дозволило пластику відповідати легше.
jontyc

1
jontyc: Згідно з блогом "Cooking Issues" тип використовуваного пластику (поліетилен) утворює поганий пароізоляційний бар'єр. Пластикова плівка - найгірша, зірочки - трохи краще, а морозильні ziplocks - кращі, ніж звичайні ziplocks.
Steve

1
якщо ви повинні піти ziplock йти з морозильника сумки, вони товщі і мати справу з тепла краще.
Brendan

0

Я відповів на подібне питання в іншому пості. Що я можу зробити, щоб збільшити свіжість овочів і м'яса у морозильній камері?

Я зберігаю м'ясо і морепродукти в морозильній камері до року, використовуючи комбінацію дійсно гарної пластикової плівки та / або морозильника Ziplocs (Glad). Я навіть буду купувати сендвіч-пакети без замків для індивідуальних курячих грудок, а потім покласти в більшу морозильну застібку, видаливши повітря знову. Начебто комерційний зараз. Я допоміг моїй мамі зробити це, коли мені було 8 років.

Наприкінці весни я намагаюся зробити головне очищення і не купувати нічого, поки не буде використано всі заморожені продукти. Легко кинути поодинокі котлети або змішати види м'яса на барбекю, щоб позбутися від додаткових послуг і звільнити місце для літніх фруктів і нових угод. У мене навіть було щось заморожене протягом 2 років без будь-якого морозильного горіння або будь-якого поганого впливу на м'ясо. Я або складаю плоский і глибокий і / або подвійний мішок, щоб дати буферній зоні від циклу розморожування.

Я залишаю овоч на продовольчому ринку і заморожу, де можу. Хороша пластикова плівка, як правило, працює для непарних фігур. Прочитайте мій пост про те, як це зробити. Мені дуже подобається, щоб ваша ідея занурилася у воду для укладених предметів.

Якщо ви плануєте довше зберігання, то, можливо, придбання професійної машини варто. Я просто не можу мати справу або мати приміщення для іншого приладу та їхнього приладдя.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.