Чи можу я заморозити карамелізовану цибулю?


8

Карамелізовану цибулю здається легше зробити великими партіями, тож чи можу я зробити велику партію, а потім заморозити їх у скажімо, лотки з кубиками льоду для подальшого використання? Або це мало б згубний вплив на них?


Так, ви можете їх заморозити. Просто покладіть їх у морозильну камеру. Як якщо б ви їх заморозили ...
Брайант

Відповіді:


8

Я б сказав, що це залежить. Коли я заморожую предмет, я виявляю, що наступного разу, коли ви його використовуєте, змінюється смак / текстура / властивості предмета (на краще або на гірше).

Якщо ви використовуєте карамелізовану цибулю в супі або тушкованому вигляді, де аромати зливаються протягом більш тривалого періоду часу, тоді так, продовжуйте.

однак якщо ви використовуєте карамелізовану цибулю поверх біфштексу чи чогось подібного. Тоді моя відповідь була б ні.


Я думаю, що це ідеальна продумана відповідь на питання.
Кріс Кадмор

3

Вони будуть добре зберігатися, якщо ви покладете їх в чисту банку і покриєте олією.


1

Я ніколи цього не робив сам, але гадаю, що головний негативний ефект полягає в тому, що вони можуть стати кашкоподібними; будучи такими, що вони вже каламутні, я майже впевнений, що ви можете піти прямо вперед.


1

Я згоден з Tree77. Залежить від того, для чого ви плануєте їх використовувати. Я їх успішно заморожував і використовував у різотто, але різотто вариться досить довго, тому цибуля майже не зріджується до кінця. Я б сказав, якщо ви плануєте спробувати це як гарнір на щось на зразок м'яса, вам слід отримати краще, ніж звичайне вакуумне ущільнення на них перед заморожуванням, і навіть тоді це може не вийти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.