Що робить бурбон гідною заміною ванілі?


8

У прийнятій відповіді на це питання було сказано, що бурбон може зробити напівпристойну заміну ванілі. Я не розумію, як це, тому що основним смаковим компонентом є ванілін, і наскільки я знаю, у бурбоні немає ваніліну.

Які характеристики бурбону аналогічні ванілі? Чи схожість обумовлена ​​вмістом алкоголю в екстрактах ванілі? Або є інша причина?

Відповіді:


11

Бурбон, за юридичним визначенням , витримується у свіжому дубовому бочці. Дубова серцевина природи містить ароматичні сполуки, включаючи (ви здогадалися) ванілін - основний смаковий компонент самої ванілі.

Але крім вже наявних ароматичних речовин, деревина додатково обробляється для отримання ще більшого аромату. Близько 20% маси дуба складається з лігнінів. При впливі температури 750 ° F лігнін руйнується до більшої кількості ароматичних речовин, включаючи, знову ж таки, ванілін. Ваша бочка з бурбоном обвуглена у відкритій газовій конфорці протягом 15—45 секунд, що робить ці аромати готовими для видобутку у ваш бурбон. Тоді спирт зможе додатково розщепити частину твердої маси та розчинити ароматичні речовини.

Тож бурбон є хорошим замінником ванілі через відносно високу порцію ваніліну, яку він містить


Це здорово, я навіть не замислювався над такими речами, як зовнішні фактори, як-от де він зберігається!
Dharini Chandrasekaran

@DhariniChandrasekaran: Там, де він зберігається, те, що робить його бурбоном.
бака

@baka: Я п'ю дуже рідко, тому поняття не маю :)
Dharini Chandrasekaran

@baka - це, а зерна, які використовуються для приготування пюре, повинні бути не менше 51% кукурудзи.
PoloHoleSet
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.