Яка найкраща техніка покласти глазур на пластик?


8

Я спробую зробити це - спекти торт на перший день народження моєї дочки. Торт будуватиметься за цим рецептом , але я хочу, щоб він виглядав більше як цей .

Тепер, якщо ви подивитеся на 2-е посилання, здається, ніби глазур була поставлена ​​прямо на ляльку. Я бачу тут проблему, як вона буде прилипати до гладкої пластики ляльки.

Який би ви вважали найкращим способом? Створіть якийсь базовий шар, який більш клейкий, а потім лід над цим?

Редагувати

Рецепт, з яким я пов’язаний, є неповним, коли йдеться про глазур. Тому я б, мабуть, використовував цей рецепт вершкового масла .

Оновлення

Я взяв усі ваші коментарі та пропозиції на борту. Провів кілька тижнів, пробуючи різні губки, а потім зробив грубий прототип.

http://timjames.me/media/proto-1.jpg

Тоді за день до її дня народження я це зробив

http://timjames.me/media/version-1.jpg

Я задоволений цим! Сподіваюсь, ви схвалюєте: P


Ви пробували це вже прямо на ляльці?
Мінь

Ні, ще ні. Я ще не купив ляльку, поки не провів кілька досліджень :) Але я просто подумав, що це може бути проблемою.
Тім Б Джеймс

Це може залежати від самої глазурі. Якщо б спекотно, я думаю, що масло легше зійде. Але яку глазур ви будете використовувати? Та, що вказана у першому рецепті, не є повною (0 г цукру, швидше за все, помилка).
Мінь

1
+1 За те, щоб бути креативним татом. Обов’язково сфотографуйте та опублікуйте URL-адресу в коментарях, щоб ми могли побачити результат :) (Плюс я впевнений, що ваша дочка може захотіти це побачити і оцінити більше, коли вона трохи старша за 1 рік)
Джей

1
@Jay Я додав фотографії :)
Tim B James

Відповіді:


4

Ви впевнені, що хочете використовувати глазур? Торти з барбі, які я бачив, мають спідницю, зроблену з прокатаного марципану, а не з глазурі. Ліф може бути звичайним тканинним верхом або платтям (неїстівним, можна прати після з'їдання торта) або також ліпним з марципану. Я погоджуюся, що це не так смачно, як глазур з вершкового масла, але це, безумовно, робить гарнішу спідницю.

У цьому рецепті є 196 малюнків, ви можете побачити різні варіації ліфа.

Якщо ви наполягаєте на використанні глазурі, я спробую спершу намазати щось ляпне на ляльку, наприклад, мед або сироп на стадії софтболу, потім нанесіть глазур на липкий шар. Я сам цього не пробував (а також не намагався накладати глазур безпосередньо на пластик, тож не знаю, чи це відбудеться).

З іншого боку, не забудьте покласти ноги Барбі у відрізаний циліндр паперового рушника, щоб вона не пошкодилася при розрізанні торта і не впала, коли шматочки спідниці відсутні. Крім того, якщо ви запікаєте шари на сковороді guggelhupf, вам не доведеться вирізати шматочок з середини, що важко отримати правильно.


2
+1 для підказки, як укласти ляльку в трубочку, щоб вона стояла після розрізання торта. Чи є guggelhupf те саме, що і сковорода Bundt?
Джей

@jay Я маю на увазі backform.de/de/artikel/gugelhopfform.html . Зараз я шукаю навколо, схоже, є різниця між бундом і gugelhupf, але ніхто не каже, в чому різниця.
румчо

Дякую за посилання, я перегляну. Мені подобається ваше уявлення про мед або сироп, я думаю, що це було б найкращим способом отримати спочатку липку поверхню. Я вважаю за краще піти з вершковим маслом, оскільки моя дружина не є марципаном (хоча я це люблю!). Я спочатку трохи експериментую :)
Тім Б Джеймс

@rumtscho Я додав кілька фото :)
Тім Б Джеймс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.