Яке правильне співвідношення борошна, цукру та масла для крихти?


9

Переглядаючи ряд рецептів фруктової крихти, я бачу, що існує широкий діапазон співвідношень, використовуваних для заливки крихти. Деякі використовують рівну кількість борошна (або іншого сухого інгредієнта), цукру та вершкового масла. Інші використовують на борошно приблизно половину ваги вершкового масла та цукру. Інші досі вживають у борошно подвійну кількість цукру та масла.

Чи є остаточне співвідношення інгредієнтів для крихти, як і для випічки (3: 2: 1)? Якщо так, то що це?

Відповіді:


10

Єдиного ідеалу немає. Більше цукру та масла означатиме більш хрусткий крихтий верх (а той, який швидше підрум’яниться чи згорить), більше борошна зробить його піщанішим - кожен з них має своє місце. Чим соковитіший фрукт, тим пісніше мені подобається топінг, щоб увібрати частину соку. Чим довше потрібно готувати фрукти, тим більш стійким буде готування начинки. І звичайно, для терпкого фрукта, як ревінь, вам може сподобатися більше цукру в топінгу, щоб збалансувати його - або ви можете просто додати до фруктів цукор і залишити начинку в спокої.

Мій гото суміш - 1 склянка борошна, 1 склянка цукру, 1/2 склянки вершкового масла. Але трохи пограйте з ним і змініть його відповідно до вживаних вами фруктів - і я маю на увазі не просто «ревінь» чи «яблука», а трохи покуштуйте сьогоднішній фрукт, щоб побачити, наскільки він солодкий, наскільки він м’який, тощо.


Погодьтеся, за винятком того, що я зазвичай додаю також трохи солі. У США паличка вершкового масла - 1/2 склянки, тому смачний і легкий для запам'ятовування рецепт: 1 склянка борошна, 1 склянка цукру, 1 паличка вершкового масла, 1 ч. Ложка (кошерної) солі.
Калеб

4

Співвідношення борошно: цукор: вершкове масло, яке я влаштував, становить 1: 0,7: 0,7

З 116 розглянутих рецептів розсипки я знайшов 58 унікальних комбінацій борошна, цукру, масла. У крайності солодкості існує рецепт із лише 6% вагою цукру до борошна, а ще один із співвідношенням 1: 2,4. Що стосується вершкового масла, то діапазон співвідношення в моєму зразку переходить від пісного 1: 0,1 до 1: 1,9

Незважаючи на очевидну відсутність гармонії, співвідношення показують, в середньому, дуже чітку тенденцію до 1: 0,7: 0,7

Я запікав (чорничну) крихту, використовуючи це співвідношення і ... ну насправді я спалив крихту достатньо, щоб експеримент був визнаний недійсним. Це все ще було добре, але мені потрібно ще раз перевірити це співвідношення, коли я буду готовий до краху. Відгуки коментарів оцінені всіма, хто спробує це співвідношення самостійно.

Оновлення: відмінна відповідь Кейт Грегорі пропонує мені запропонувати діапазон працездатних коефіцієнтів на основі відхилення від середнього:

  • Діапазон борошна до цукру: 4: 1 до 4: 4.6
  • Діапазон борошна до вершкового масла: 1: 0,4 до 1: 1

Ці цифри не підкріплені стільки, скільки одним експериментом, і приблизно 37% із 116 рецептів мого зразка знаходяться поза цими діапазонами. Тому візьміть їх із щіпкою солі (як дослівно, так і образно).


1
Я захоплююсь вашим ретельним підходом, але відповідь Кейт Грегорі говорить про те, що вони можуть бути не однозначною відповіддю. Мені цікаво бачити гістограму ваших даних - можливо, ви дивитесь на бімодальний розподіл тут. Також ви намагалися встановити, чи залежить одне співвідношення від іншого?
румчо

Ви мали рацію цікаво, гістограми цікаві. Гісто з борошна до цукру показує максимуми при 2: 1, 1: 1 та 1: 1.6, хоча останні два, здається, є шумом, запровадженим легкістю запам’ятовування вимірювань 100 г та 1 склянки. Гісто-вершкове масло, схоже, справді бімодальне, маючи піки при 2: 1 та 1: 1.
Кріс Штейнбах

Щоб відповісти на останнє запитання румчо про залежність, я бачу, що кількість цукру в рецепті залежить більше від кількості доданого вершкового масла, ніж від кількості борошна. Ось коефіцієнти кореляції: між борошном і цукром 0,43, між борошном і маслом 0,68 і, нарешті, між цукром і маслом 0,6. Можливо, що масло зменшує сприйняту солодкість, і саме тому додається більше цукру.
Кріс Штейнбах

2

Почніть з сухих інгредієнтів; додайте масло по одній столовій ложці за раз, поки не отримаєте бажану текстуру?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.