Як розпізнати, чи погано пішов Горгонзола?


8

Чи є спосіб дізнатися, коли пліснявий сир (у моєму випадку Горгонзола) вже не добре їсти, не пробуючи його? Моєму близько трьох тижнів, і я дійсно не можу сказати різниці.


2
ви можете їсти свій сир без проблем, стиглий сир тримається в холодильнику набагато довше трьох тижнів
rumtscho

Відповіді:


9

Якщо на ній виростає сіра або рожева цвіль або чорна цвіль, викиньте її. Це небажана цвіль. Ці форми зазвичай не небезпечні, але вони можуть зробити поганий смак сиру. Зокрема, з сиром горгонзола цвіль вводиться в сир через голкоподібні речі, а потім звідти росте вени. Якщо цвіль іншого кольору і походить з іншого місця, крім вен, це, мабуть, не є гарною формою. Дивіться також це питання . .


1
це те саме для більшості синіх сирів? також, чи сіра або рожева цвіль також зростає, коли шкодить від того, щоб не холодити якийсь час?
arturomp

4

Якщо сир сильно пахне нашатирним спиртом, час його потрошити. Ви також помітите рожевий відтінок кольору. Сир із шкірки стане персиково-рожевим. Найкраще правило, якщо він пахне дешевим лосьйоном для пермі, час викинути.


2

Це все ще смачно пахне? Я помітив виразний запах аміаку в упаковці розсипаної горгонзоли, яка деякий час сиділа в нашому холодильнику - це все ще виглядало добре, але, спробувавши невеликий зразок, він був неїстівний, дегустував більше промислового чистішого, ніж сиру.


1

Єдиний раз, коли я змусив Горгонзолу, він пішов струнко і мокро, дивлячись, якщо це зробить чи розвинеться нова цвіль, яка виглядає новим кольором, я б її викинув.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.