Як я можу зробити ванільний ганаш, який не смакує білий шоколад?


2

Я випікаю протягом досить довгого часу, але тепер почав наважуватися на світ шоколаду. Я дуже заінтригований ванільним ганашем Laduree на їх ванільному макароні, оскільки він не має смаку білого шоколаду! Фактично, це має смак як супер концентрований ganache ванілі, котрий є так світлий та дуже смачний одночасно!

Я вже пробував всілякі ванільні ганаші (від П'єра Херме до Доріс Г - до речі, ванільний ганаш Херме зайняв більше 30 годин, щоб налаштуватися через кремово-шоколадну пропорцію).

Хто-небудь має які-небудь підказки про те, як досягти ванільного ганаче без смаку білого шоколаду, що є надто нав'язливим? Я запитала даму в Ладуре, і вона сказала, що це ганаш, а не какао або крем-де-бюр.


Я трохи заплутався. Хіба не ванільний ганаш повинен відчувати себе зовсім як білий шоколад?
Jay

1
Я б подумав, що ідеальним смаком для ванільного ганашу буде ваніль, сойка. : P Рафаелла, чи є якась особлива причина, чому ви не хочете використовувати масло, окрім того, що Ладуре не?
ElendilTheTall

Дякуємо вам за відповіді! Я знаю, що ганаш повинен бути зроблений з шоколадом, однак ваніль є однією з моїх пристрастей, і так важко знайти продукти, які 100% смакують як ваніль! Я хотів би знайти шоколад без смаку, який можна було б додати до мого ванільного ганача тільки для цілей текстури! Запах ванілі дивовижний ... Ви повинні спробувати Laduree в тому випадку, якщо ви не маєте, тому що це дійсно дивно! Крім того, buttercream не є моїм першим вибором, тому що він має тенденцію бути занадто маслянистий і не вершковий на всіх. Будь-які ідеї ?! Дякую!
Rafaella

Відповіді:


4

Використовуйте соєвий і рослинний жир на основі білого шоколаду Oppenheimer Кошерні білі шоколадні чіпси . Вони досить солодкі, але відстають від шоколадного смаку. Вони добре себе почувають і поводяться в більшості випадків, коли я використовував їх як звичайні шоколадні чіпси, за винятком того, що для смаку білого шоколаду вони трохи м'які. Цей би зробив гарний автомобіль для більш світлого але досі sladary автомобіль для vanilla.


Чи знаєте ви будь-які інші марки, які можуть мати цей шоколад? Я не живу в США (я живу в Південній Америці останнім часом), і єдині шоколадні цукерки (хороші), які вони мають тут, це Callebaut (що я не вважаю топ-вирізом) і Valrhona ...
Rafaella

@ Rafaella Я замовляю їх через Amazon, я вважаю, що якщо ви шукаєте в Інтернеті для білих шоколадних чіпсів, або кошерних, то ви, швидше за все, знайдете деякі з рослинними жирами, які обмежують міцність білого шоколаду. Ви також можете розглянути тільки різання шоколаду з альтернативним рослинним жиром
mfg

4

Я думаю, що ви насправді запитуєте, які жири можуть бути замінені на деякі з кокоса, які б давали більш легкий аромат або аромат, більш підходящий для ванілі.

Можливо, суміш:

кокос (високоякісна сировина) пальма (сильно оброблена і м'яка) гідрогенізовані масла, такі як соняшник, ріпак, соя (вироблені для виробництва кондитерських виробів)

Рідкі масла, такі як улюблені для кондитерських виробів, макадамія, можна додавати в менших кількостях.


2

Для білого шоколаду ganache але з ванільним смаком, я би запропонував темпуючий з шоколадом себе. Ви повинні знизити шоколадний смак, але підняти смак ванілі. Я пропоную плавлення білого шоколаду і змішуючи його з деяким укороченням, тоді я пропоную скласти його з пухом зефіру і з використанням ванільної емульсії. Я хотів би використовувати емульсію, ніж екстракти в будь-який час. Або, якщо ні, просто додайте більше цукрової пудри, але тримайте в емульсії ванілі, навіть використовуючи боби ванілі і вишкрібавши її.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.