Як замінити знежирене молоко для сухого молока рецептом маффіну?


2

Мій рецепт булочок вимагає 1 1/3 чашки знежиреного сухого молока. Крім 4 яєць, немає іншої рідини. Скільки б знежиреного молока я б замінив на сухе молоко?

Відповіді:


5

Ви цього не зробите, це не спрацює.

Ви хочете замінити рідке молоко на сухе молоко.

Ви не розумієте, що сухе молоко в такому рецепті діє як наповнювач, тобто. сухе молоко вже замінює деякі борошно .

Якщо у вас немає сухого молока, ви повинні шукати інший рецепт, який не використовує його, якщо ви хочете бути впевненими в надійних результатах.


-1

Я з повагою не згодний з вищенаведеним постом. 2 склянки води і 1 склянка сухого молока дає вам 2 склянки, якщо молоко ... це не додається до основної маси. Ви можете, однак, замінити заварне молоко на сухе молоко. Масло з силосу насіння називається генералкой, коли звичайні молочні ферменти вступатимуть у реакцію з вашими інгредієнтами і вироблятимуть нижчий продукт, особливо у виробництві хліба. Ошпарювання молока видаляє ферменти.


2
Хоча взагалі ви може Замінити в будь-якому напрямку між сухим молоком і водою для свіжого рідкого молока, як запитали в початковому питанні, не було додаткової рідини для видалення з рецепту. Сухе молоко використовується безпосередньо як інгредієнт у своєму власному праві. Підміна свіжого молока, безумовно, буде компенсувати тверді речовини молока і цукру, але це також додасть велику кількість води, що робить оригінальний рецепт непридатним.
SAJ14SAJ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.