Чи буде замочування курки в молоці шкодити курці


9

Я пробую новий рецепт, і мені сказали змочити мої безкісткові курячі стегна в молоці з невеликою кількістю спецій. Дайте їм деякий час просочитися, потім вийміть їх з молока, а потім опустіть в запечені хлібні крихти. Готуйте близько 20 хвилин з фольгою і ще 10 без фольги. Це звучало добре, тому я збираюся спробувати. Це звучить так, як має працювати?


2
Важко сказати, чи спрацює це, не знаючи, що означає «робота». Яка очікувана вигода?
jscs

2
Це не зашкодить це будь-яким способом, про який я можу придумати, тому продовжуйте і спробуйте. Мені подобається курка, запечена в «паніровці» з йогурту та мелених спецій, але особисто не натрапляла на інші маринади на молочній основі.
румчо

7
Це не зашкодить курці, тому що курка мертва. (SCNR.)
Ерік П.

1
Боляче? Дослідження показують, що змішування м'яса з молоком погіршує засвоєння молочного кальцію травлення через велику кількість заліза в м'ясі. Болить молоко не курка.
Сінтія Авішегнат

Відповіді:


12

Змочування курки в молоці або пахта в холодильнику на ніч є звичайною практикою при приготуванні смаженої курки в південному стилі. Ця практика нібито псує курку завдяки дії ферментів, природних присутніх у молоці. Йогурт аналогічно використовують у багатьох харчових продуктах Близького Сходу та Південної Азії.

Молоко можна вживати самостійно, але його часто приправляють цибулею, часником або спеціями.


-6

Я чую одну самотню сальмонелу на шматку курки, що кричить "Йіпі!" як курка приземляється в молочному маринаді, який досить розумний для чогось одноклітинного, у якого немає легенів.

У молоці має бути більше контролю, ніж «трохи».

Вгорі голови я б запропонував не більше півгодини в молоці, і тоді в наступні кілька хвилин повинно відбуватися запікання сухарів і готування. Якщо потрібне занурення на ніч, зробіть це в холодильнику, щоб температура не перевищила 4 градуси.

Я не бачу нічого поганого в процедурі, і це може призвести до великого значення для фінальної страви - але не так багато сенсу робити південні смажені клопи як побічний продукт.


4
Я склав численні рецепти, в яких закликав замочувати на ніч молоко або молочні продукти (наприклад: йогурт). Чи є якась причина, що швидкість вироблення сальмонели збільшиться при поєднанні курки з молоком? Очевидно, це можна зробити в холодильнику, добре накрити кришкою тощо ... як у БУДЬ-якому курячому маринаді.
talon8

@ talon8 - вся мета публікації - нагадати людям користуватися холодильником. Виробництво сальмонели збільшиться, коли курка покриється молоком, вони є факультативними анаеробами, тому вони люблять покриватися молоком і використовувати для росту невелику кількість кисню, розчиненого в молоці. Охолодження зупиняє їх зростання.
кліпос

1
Частина про молоко, що прискорює ріст сальмонели, - це справді хороша інформація, але ваша відповідь не дуже пояснила це. Я думаю, що ця відмова від відповідальності буде корисним коментарем, і це дійсно добре знати. Я точно буду більш обережним з такими маринадами. Однак, я думаю, що це робить кращий коментар, ніж повний відповідь, оскільки він не відповідає на питання ОП про те, "чи це спрацює".
talon8

LOL - відповідь полягає в тому, що це не спрацює, якщо не буде осторонь, щоб уникнути "проносних помилок", хоча слід сказати, що виробники курей в ці дні усвідомлюють потребу в догляді. Не хотів ставити ОП з блюда. Якщо ви хочете забезпечити безпеку ременів і підтяжок або маринування при кімнатній температурі, ви можете швидко здійснити пошук усіх м'ясних поверхонь, а потім злегка оцінити їх поверхні, щоб маринад проник у м'ясо. Наскільки легко це зробити, залежить від того, наскільки чисто м'ясо було нарізане.
кліпос

3
Так, але навіть якщо ви зміните оригінальне запитання на "якщо я замочу курятину в молоці В ПЕТРІ ... буде ...?" де вони почали не знати відповіді на своє запитання, в чому полягає сенс надання "відповідей".
talon8
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.