Як виготовляється чай-латте з чаю в Starbucks?


8

Я можу заварити свій власний чай-латте чай (без машини для піни). Чудово пахне різними видами спецій. Однак, схоже, це не дотягує до смаку чай-латте від Starbucks. Чай-латте чай із Starbucks має солодкий смак, як фрукти. Цікаво, чи додають вони інші інгредієнти.

Ось інгредієнти, які я вживаю: кардамон, гвоздика, імбир, кориця, нежирне молоко та чай.


Великий потяг чудово смакує, але не має кофеїну. Магазин, куплений Tazo, не такий, як концентратний сироп, який вони використовують у Starbucks. Вибачте, що троль просто шукає хорошого DIY для сиропу, який Starbucks використовує.

Відповіді:


8

Чай-латте «Чай» у Starbucks виготовляється з концентрату чай Late Tea Tazo . Цей продукт доступний у супермаркетах та в Інтернеті, і його змішують з молоком, щоб зробити продукт не схожим на те, що у вас у Starbucks (за вирахуванням піни, як ви вказали).

введіть тут опис зображення

Отже, що це за аромати (скажімо, якщо ви хотіли зробити це з нуля)? На веб-сайті згадується, що чорний чай - солод. Ви можете, можливо, відтворити це з солодким чаєм, як Ассам, хоча в коробці також написано "насичена суміш ароматних чаїв", це означає, що більш сильна суміш, як англійський сніданок, може бути ближчою. Схоже, ви також на правильному шляху зі спеціями: кориця, імбир, кардамон та гвоздика перераховані, хоча на веб-сайті згадується чорний перець, зірка анісу та ваніль, що також повинно підняти вашу чашку чаю трохи також.


Класно. Я просто вживаю звичайний чорний чай. Але я вважаю, що мед може бути ключем до смаку, як фрукти.
lamwaiman1988

1
Я бачу, що і мед, і тростинний цукор використовуються як підсолоджувачі в чаї Starbucks. ( starbucks.com/blog/chai-tea-latte-experience-a-classic-again/… )
Рей

Однак тип меду може бути проблемою. Якийсь мед має сильну сцену AFAIK.
lamwaiman1988

1
Я б дуже рекомендував порошок Chai Big Train Vanilla (не пряний). Ви можете отримати 2 великих банки з нього на Amazon приблизно за 20 доларів. Раніше я використовував рідкий концентрат Тазо, але з тих пір перейшов на Великий Поїзд . Ви побачите, що в деяких кавових місцях використовується Великий потяг так само, як Starbucks використовує Tazo.
Чад

2
Я вважаю, що заздалегідь зроблені суміші - це найкращий спосіб, якщо ви хочете в стилі кафе, chai latte. Здебільшого з фактурних причин; порошки та концентрати, як правило, дають напій дещо густіший.
Чад

1

Що ж, я зламав це і на смак краще, ніж Коста чи Старбакс.

Я вживав гаряче молоко з приправами і чайний пакетик Chai Twinnings, просочений гарячою водою.

Мікрохвильова піч 3/4 склянки молока на одну хвилину. Додайте в молоко насіння кардамону, гвоздику, корицю, чорний перець, чайну ложку меду, імбиру, чайну ложку ванілі (Монца) та насіння анісу. Збийте вусіком з акумулятора (доступно від eBay £ 3,00) до появи піни.

Налийте 1/4 склянки гарячого чаю чаю в склянку. Додайте пінисте молоко і перемішайте. Додайте порошок кориці.

Voilà.


0

Найближчий до мене чай з латтером StarBucks Chai використовує "Орегон Чай - СПІЧНО" з мигдальним милею або звичайним молоком. І, я думаю, що я досить проклятий. Між іншим, зробити це таким чином набагато дешевше порівняно з тим, щоб їхати в СБ і платити 4-6 доларів за 1.

https://www.oregonchai.com/


-1

Концентрат, який продає Starbucks, - це не те, що вони використовують у своїх магазинах. У магазині шайби є секретний рецепт повного концентрату і на смак краще, ніж концентрат, який вони продають. Ми не повинні знати, що існує таємний концентрат; але це так, і я це бачив.


3
Чи можете ви надати будь-яку іншу інформацію про відмінності компонентів між комерційною та "секретною" версіями?
логофоб

-1

Ні для кого не секрет, як Starbucks роблять чай ... Чай, який вони продають як концентрат, точно такий же, який вони вживають. Багато друзів працювали в Starbucks і ще один друг був менеджером !!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.