Коли віддавати перевагу йогурту, вершкам та кокосовому молоку в індійському вегетаріанському блюді, щоб зробити його вершковим?


8

По-перше, я помітив, що всі страви із страви, які ми їмо в індійському ресторані, відчувають себе "вершковими" .
Тепер я не знаю, додають вони вершки , йогурт або кокосове молоко ?

В яких видах страв нам потрібна яка речовина, щоб зробити її кремовою?


добре я можу уточнити, коли віддати перевагу (в який час слід додавати речовину) чи що віддати перевагу (якій речовині слід віддати перевагу)?
BlueBerry - Vignesh4303

Відповіді:


14

Правило великого пальця, молочне на півночі та кокосове в південних рецептах. тобто в кормі не було б кокосового горіха

Індійський йогурт робиться з незбиране молоко. Як і у західних рецептів, важливо збалансувати жир, щоб добре почувати себе в роті: йогурт може бути хорошим вибором, коли потрібна більша кількість рідини. Крем чудово працює, коли фінішний сплеск розгладжує аромати, не поливаючи

Кислотність також важлива. Чи потрібна страва м`який компонент або пом’якшення кислот? Блюдо може використовувати і те, і інше: маринад з йогурту, потім трохи вершків.

Для насичення і натяку на солодкість, а також чудовий аромат, кокос не може бути збитим, але він буде чутливим ароматом у більшості карі. Багато ресторанів використовують кокосовий горіх там, де він менш традиційний з хорошими результатами.


1
Крім того, ОП може приймати шовковистість у каррі для кремовості: хороша масала надає відчуття рота без додавання крему. Крі Крі (Пат Чапман) прекрасно пояснює процес. Якщо коротко, цибуля та помідор з соусом приправляються надзвичайно гладко; цей соус використовується для закипання спецій / смажених основних інгредієнтів.
Пат Соммер

Ваша відповідь була корисною - дякую. Я давно пюре цибулю і помідори в усіх своїх стравах. Це призводить до отримання "густої" та "гладкої" підливи. У цьому питанні я кажу про ефект "крему". Обидва випадки НЕ однакові. Крім того, я говорив про страви пенджабі, такі як "Шахі Панір" тощо (Північна Індія).
Водолій_Гірл

Радий, що це було корисно. Я розрізав кількість кокосового молока навпіл, використовуючи масала підлив, і це обдурило людей. Ваше право, обидва не однакові.
Пат Соммер

4

Ну, спершу я хотів би відповісти на це питання двома способами: коли ми додаємо речовини, щоб зробити кухню кремовою, і що додати, коли готується кухня.

  1. Коли ми додаємо речовини, щоб зробити кухню кремовою:

    Готуючи страви з північно-індійської та південно-індійської (наприклад, курми та інших предметів), ми використовували кокосове молоко, поки конкретна страва закипіла. Зазвичай кокосове молоко буде змішуватися з дріжджами.

  2. Яка речовина зробити кухню кремовою:

    Для рідких харчових продуктів (наприклад, курми) додайте кокосове молоко з невеликою кількістю дріжджів, а для таких страв, як биряни, додайте кокосове масло з гострими предметами, щоб кухня стала кращою.


4
важко розуміючи кокос і дріжджі ...
Пат Соммер

3

Кремову текстуру для індійських страв, таких як Шахі Паніер, Курячий Муглай тощо, можна отримати, додавши в ці страви очищені горіхи, як кешью та мигдаль.


2

По-перше, дуже багато залежить від того, що саме ви маєте на увазі під терміном "вершковий". Чи можете ви бути більш конкретними щодо того, що ви маєте на увазі під цим терміном?

По-друге, ви згадуєте «Індійські ресторани», але ви не кажете, де розташовані ці ресторани, ви маєте на увазі ресторани, розташовані в Індії? Географічно, індійські ресторани будуть різними, залежно від місця їх знаходження.

По-третє, чи є конкретна страва, про яку ви тут звертаєтесь?

В ідеалі я потребую роз'яснення цих питань, перш ніж я зможу відповісти на ваше запитання, але з моєї власної інтерпретації того, що ви маєте на увазі, це не має нічого спільного з вершками, йогуртом або кокосовим молоком.

Як справедливо зазначає Пат Соммер, гладка «кремоподібна» текстура, яку ви знайдете в багатьох, якщо не всіх стравах Індійського ресторану, є результатом «базового соусу» з протертого цибулі та інших інгредієнтів.

Практично всі комерційні індійські ресторани використовуватимуть якусь форму «соусу або соусу» як основу для більшості своїх страв. До цього додаються інші специфічні для страви інгредієнти. У деяких ресторанах буде більше одного базового соусу, деякі додадуть протерту сочевицю і т.д.

Я вважаю, що саме цей "базовий соус", на який ви посилаєтесь, надає "кремовій" текстурі страві, на яке ви посилаєтесь у своєму питанні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.