Як зберігати пасту тамаринда?


7

Я купив деяку пасту tamarind нещодавно, та я дивуюсь як я мушу це зберігати одного разу відкритий, як пакет не кажу щось спеціальне. Чи повинен я покласти його в холодильник? Зберігайте його в герметичному контейнері? Заморозити його (як я, ймовірно, не збираюся використовувати його дуже часто)?

Як довго це триватиме?


каучуковий блок з насінням? що просто потребує пластикової плівки навколо і триває роки. Все, що більше обробляється водою, зменшує термін зберігання. У мене була досить рідка "паста", яку я могла заморозити, але швидко використати, щоб замінити кращу якість. I sub tamarind для інших tart ingr. регулярно так пробирайтеся швидше (Margaritas і т.д.)
Pat Sommer

Відповіді:


3

Моя ванна пасти тамаринда говорить зберігати в прохолодному сухому місці. Вона повинна тривати до його використання за датою (2 роки в моєму випадку), за умови, що вона не виросте.


Цвіль, причина я ставлю більшість речей у холодильнику навіть якщо вони кажуть "прохолодний сухе місце". У мене були випадкові невдачі.
Megasaur

6

Я є південний індіанський хто використовую tamarind у мойому щоденному приготуванні їжі. Як раніше відповідали, блок тамаринда може зберігатися загорнутим при кімнатній температурі. але все, що обробляється, як паста або сік, слід охолоджувати після відкриття.


1

Згідно з цей постачальник , Ви можете зберігати його в "умовах навколишнього середовища" (що говорить про промисловість, по суті, для кімнатної температури) протягом приблизно шести місяців до одного року. Звичайно, я б використовував герметичний контейнер.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.