Скільки СО2 потрібно для карбонатування води за допомогою побутового содового сифона?


5

Сода сифон , здається, де - факто пристрій для карбонізації води в домашніх умовах .

Пошук оглядів та коментарі щодо споживання та вартості CO 2 дає такі результати:

В інструкції для цього популярного ISI соди сифона , здається , відповідає весь зарядного часу потрібно на літр води, яка виробляє до $ 0,90 за літр якщо ви купуєте рекомендовані зарядні пристрої фірмових .

Так, здається, заявлена ​​вартість коливається від 0,20 до 0,90 доларів за літр. Оскільки газована вода, що купується в магазині, зазвичай коштує десь посередині, не очевидно, чи має цей пристрій економічний сенс. (Я впевнений, що є й інші переваги, але це інша тема.)

Мої запитання такі:

  1. Чи справді такий зарядний пристрій дає лише 1 літр газованої води?

  2. Чи є спосіб використання одного зарядного пристрою для виходу більше 1 літра?

  3. Чи існує альтернатива сифону соди в стилі iSi, який використовує якесь інше джерело стисненого CO 2, яке може бути більш економічним?

  4. Хтось відтворив фігуру $ 0,20 за літр, яку вимагає лотосмос? Якщо так, то як це було здійснено?


Я не впевнений, що це працює, але очевидним способом використання одного зарядного пристрою для отримання більше 1 літра було б змішання газованого літра з негазованою водою.
Пітер Тейлор

1
Для 3) якщо ви не розглядаєте вартість обладнання, то Корнеліус бочонк, резервуар та регулятор - це, мабуть, найдешевший спосіб карбональних напоїв. Ви, ймовірно, можете отримати 10 фунтів СО2 за менше 25 доларів, що достатньо для карбонату, скажімо, 100 галонів (ці цифри є досить грубими, але будь-який зварювальний цех, можливо, буде навіть дешевшим). Це виходить менше ніж 7 центів за літр ... але для цього потрібно, мабуть, 150-200 доларів за обладнання.
користувач5561

@ user5561 Будьте уважні до використання CO2, призначеного для промислового використання, оскільки можуть виникнути проблеми з чистотою: cooking.stackexchange.com/questions/43655/…
logophobe

Так, це, мабуть, те, що ви повинні врахувати. Але багато пивоварів без проблем використовують СО2 у зварювальних цехах.
user5561

Відповіді:


3

У мене є 1-літровий сифон соди, як у iSi-сифоні, який ви вказали. У деяких друзів є виробник соди з більшою місткістю, я думаю, від Sodastream. Щоб відповісти на ваші запитання:

  1. Так, зарядний пристрій одноразовий, і він карбонатує лише стільки води, скільки є у пляшці. Мій содовий сифон вміщує близько 1 літра води. Якщо я поміщую менше води, то як тільки пляшка просохне, я марно викидаю запасний вуглекислий газ у повітря. Якщо я вдам більше води, вуглекислий газ вичерпається, а вода, що залишилася, не залишить пляшку.

  2. Використовуючи стандартний сифонний продукт, не існує простого способу отримати вихід одного зарядного пристрою більше одного літра. Зарядний пристрій призначений для доставки всього газу за один раз; він не закриває.

  3. Розгляньте лінійку продуктів Sodastream, якщо ви хочете досягти кроку від 1-літрового сифона соди з одноразовими зарядними пристроями. Sodastream використовує більші пляшки газу, які вони характеризують як "60L". Я думаю, вони означають, що кожна пляшка газу карбонатує 60 літрів води.

  4. FAQ на Sodastream , що мені коштуватиме зробити пляшку соди або селфі? претензії,

Після першої покупки домашнього пакета содового виробника ви насолоджуєтесь селфи та газованою водою в 1-літровій ПЕТ-пляшці для багаторазового використання лише [30 канадських] $ 30 за літр, а ароматизовані газовані напої - приблизно 1,88 долара за літр, перш ніж це застосовуватиметься вартість доставки ....

З їх формулювання мені цілком зрозуміло, що претензія від 0,20 до 0,30 доларів за літр є суто граничною вартістю карбонізації води. Це не включає амортизацію вартості придбання обладнання, і, ймовірно, заснована на найдешевшому способі поповнення пляшок двоокисом вуглецю (обмін наповнених пляшок на порожні поштою) і, ймовірно, не включає витрати на доставку чи податки за заправки. . Можливо, можна зменшити витрати на літр вниз, регулюючи кількість води в содовій пляшці.


1
Я також маю 1-літровий сифон, і купуючи зарядні пристрої CO2 оптом (бренд Leland здається гарним, я пройшов приблизно 300 поки що без скарг) моя вартість за пляшку становить приблизно 0,50 долара, враховуючи доставка, податки, вартість обладнання тощо. Я сумніваюся, що існувала б значна різниця в ціні між будь-яким із цих варіантів, та інші фактори, ймовірно, є найкращими, на основі яких ви бачите своє рішення.
логотип

1

Один заряд сифона соди на літр - це приблизно правильно. У багатьох країнах маленькі зарядні пристрої для лампочок доступні лише в NO (оксид азоту)

Більші балони, що використовуються в продуктах Sodastream, виходять трохи економніше, але в цілому звичайна сода з магазину дешевша. У вас просто немає вибору або контролю якості використовуваної рідини


-2

Щоб відтворити ціну 20 літрів на літр, вам доведеться купувати патрони CO2 оптом! І, звичайно, вам не потрібні назви цибулин брендів, оскільки майже немає відмінностей щодо якості. CO2 рівно однаковий, різниця лише в тому, що сама лампа може бути надзвичайно безпечною.


1
Це кулінарний Q&A-сайт, а не безкоштовна рекламна платформа. Ми просимо вас не посилатись на вашу продукцію, якщо, можливо, це безпосередньо не стосується питання.
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.