Чим відрізняється чізкейк від NY чізкейку?


8

Я вважаю, що це щільність, але я не впевнений. Що робить чізкейк в стилі Нью-Йорк? Чи є різні інгредієнти. Деякі люди називають свій рецепт NY Cheesecake, а вони - ні.


3
Я можу вам сказати, що не NY чізкейк - італійський чізкейк (який ми ніколи не кваліфікували як щось інше, як «чізкейк», коли я виростав. Він робиться з сиру Рікотта, і часто на Пасху в ньому були ягоди пшениці або цукати.
Джо

Відповіді:


8

Нью-Йоркський чізкейк, прославлений Лінді та Джуніорс Делі, покладається на важкі вершки, вершковий сир, яйця та яєчні жовтки, щоб додати насиченість та гладку консистенцію. Також його називають в єврейському стилі, його випікають у спеціальній 5-6-дюймовій високій сковороді з високою формою у багатьох ресторанах. Деякі рецепти використовують сир та лимон для виразної текстури та аромату або додають шоколад чи полуницю до основного рецепту.

Нью-Йоркські сирники - це суміші з вершковим сиром, запечені без водяної бані, і унікальні тим, що випічка починається при високій температурі (яка швидко знижується), створюючи багатий інтер’єр і світло-коричневий зовнішній вигляд. NY чізкейк високий, щільний і міцний.

або перейдіть за цим посиланням: http://www.crumblycookie.net/2010/09/12/cheesecake-comparison/

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.