Як я можу смажити омани, зводячи до мінімуму вискакування?


8

Я дотримуюсь цього рецепту смаження оманів / пюре . В основному, кидаючи олію і приправу, запікайте при 400 ° F протягом сорока хвилин, помішуючи кожні десять. Я не впевнений, чи має на увазі рецепт домашнє печиво, або його обсмажування, або якщо автор рецепту розрізняє два. Мені тридцять хвилин, і вони виглядають так:

Смажений омрій за тридцять хвилин

Хомінь має приємну текстуру, ще не зовсім кукурудзяні горіхи, але приємно жувальний. Всі відгуки говорять про інтенсивне спливання. Хоча я припускав, що це відбуватиметься певною мірою, через тридцять хвилин це було занадто багато, і я повинен був їх потягнути (занадто багато стрибало на дно духовки).

В даний час я маю намір використати омінь у чилі, тому текстура, на якій вони є, повинна бути хорошою. Однак я хотів би з’ясувати, чи існував би підхід до вирішення наступних двох питань:

Щоб обсмажити оману, максимально затвердіть спеції та обсмажте без маку:

  • Чи допоможе змінити співвідношення масла (тобто більше / менше олії)?
  • А що з нижчим та повільнішим чи вищим та швидшим?
  • Я використовував форму для випічки за інструкцією, чи працювала б інша посудина краще?

Видаляючи омоній, я використовував великий аркуш пергаменту, щоб захистити себе від бродячого шрапнелі омонів, потім використовував його зверху, щоб зберегти ядра на місці під час охолодження (я не хотів використовувати фольгу, оскільки хотів уникнути ізоляції тепла):

  • Чи може випічка з пергаментом над ядрами (щоб утримувати ядра більш-менш на місці) негативно вплинула на процес смаження?
  • Чи буде фольга проблематичною (мені цікаво про заміну)?

Якщо у вас є сітка з нержавіючої сталі, ви, ймовірно, можете покласти її поверх, щоб утримати їх, поки випускати пар. А може фольга з великою кількістю отворів, що просунулися в ній.
дероберт

@derobert сітка - це гарна ідея, якщо ви можете додати рекомендацію про те, як краще керувати обсмажуванням, не вискочивши, я думаю, що це допоможе добре відповісти на спробу
mfg

Відповіді:


5

Ну, так як ви просили про це, попереджаючи, що я ні варив, ні вживав смажених омнів:

Якщо накрити горщик чимось, що не випускає пари, це може сповільнити або запобігти обсмажуванню. Сітка з нержавіючої сталі дозволить пар з в той же час зберігаючи ядра в. В якості альтернативи можна використовувати деякі надміцні фольги з багато маленьких отворів тицьнув у нього. Ви, ймовірно, також можете його збовтати замість перемішування, оскільки ядра будуть міститись.

Щодо запобігання спливанню, я думаю, що спочатку допоможе зневоднення ядер. Безумовно, старі висохлі попкорни відомі тим, що не вдається попсувати. А фізика має сенс; В основному вода нагрівається, створює інтенсивний тиск усередині перикарпа, який згодом розривається, спричиняючи вибух BLEV . Тож якщо у вас все менше води в перикарпі, ви будете менше вибухати.

Тому я б спробував зневоднювати їх перед смаженням. Можливо, просто залишити їх на сухому повітрі (хоча це, мабуть, ризикує зіпсувати), або дуже низьку піч. Або дегідрататор їжі.

Я не маю уявлення про дещо більш високі або нижчі температури. Можливо, більш низькі температури призведуть до того, що вода кипить повільніше, що дозволяє їй просочуватися, не вибухаючи. Або, можливо, більш високі температури мали б лише невелику частину нагрітої води, і тоді вона вибухнула б, але лише трохи розірве ядро ​​(адже це був би менший вибух через меншу кількість води).

Очевидно ослаблення корпусу фактично покращує врожай попкорну, принаймні згідно з патентом Google, який з'явився . Але я не впевнений, як ти зміцнив би це.


3

Насправді я б запропонував пробити або прорізати ядра.

Вискакування зазвичай трапляється тоді, коли пар, що потрапив всередину, розширюється достатньо, щоб вимусити його вийти з корпусу - якщо сам корпус проколотий, пара повинна мати можливість вийти нормально або більше нормально). Особливо, якщо це в парі з меншим нагріванням, повільним стилем готування, що дасть волозі достатньо часу, щоб уникнути будь-якого проколу, який ви зробили. Консерви з оману зазвичай досить м'які, ви можете, мабуть, взяти шпажку і просто ткнути окремими шматочками, поки вона ще свіжа і м'яка, або мати під рукою, щоб ткнути кожен раз, коли ви витягуєте омінь, щоб перемішатися, і пара не повинна накопичити всередині і почати вискакувати. Кукурудза може обсмажуватися раніше (буквально, висихає швидше, оскільки пара може вийти, а не накопичитися), але це не повинно бути поганим. Або, залежно від потрібного вам розміру, ви можете розрізати ядра навпіл. або просто вдарити їх спинкою ложки, щоб вони «тріснули», досить, щоб корпус розривався. Навіть якщо зовнішні краї висохнуть, щоб утворилася нова кірка, куди ви тикали, достатньо зайвої вологи могло вийти в той же час, щоб запобігти появі спливів або зберегти їх менше.

Що стосується висвітлення рецепту, я хочу сказати, що він буде добре. Випікання може зайняти трохи більше часу або принаймні досягти текстури, яку ви шукаєте, оскільки волога буде триматися під покривом довше. Чим більш вільно вкрите ви можете управляти, тим краще пар може вийти. Я зробив щось подібне-іш, у тагін на плиті, трохи олії та приправ, а також постійне тепло протягом тривалого періоду - форма таджина дуже добре захоплює вологу, але це не тривало випікання форми оманів, тож ви зможете прикрити свій гомін, і просто пам’ятайте, що його висихання займе більше часу. Я не думаю, що пергамент не буде проблемою, він добре випустить вологу ... Хоча фольга може знадобитися.

Я не думаю, що зміна кількості олії зміниться, інакше посуд для випічки (щонайбільше, вища губа могла б трохи затриматись, - але кукурудзяна кукурудза може стрибнути високо). Вискакування стосується внутрішнього тиску в гоміні та перетворення води на пару всередині корпусу, яке олія чи форму для випічки не змінюються. Зміна температури лише не обов'язково нічого не призведе до того, щоб зупинити вискакування. Як я вже говорив, нижчі та повільніші, ймовірно, допоможуть, якщо є пара для виходу пари при нижній температурі. Вищий і швидший працює, якщо ви думаєте, що ви можете приготувати оману до того, як вода закипить достатньо всередині, щоб створити тиск, щоб вискочити - і це звучить так, як ви хочете, щоб довше готували текстуру.

Я також не думаю, що зневоднення буде спрацьовувати - якщо ви не видалите всю воду, ваша кукурудза все одно може вискочити (дивіться, як насправді відчувається суха вискакуюча кукурудза, і вона все-таки вдається вискакувати) - і якщо ви видалите всю воду, ви ' Ви, ймовірно, закінчитеся чимось дуже сухим і твердим, але не в тій текстурі, яку ви хочете.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.