Яка правильна процедура виготовлення грі?


8

Я часто готую топлене масло для приготування їжі. Однак я ніколи не бачив, як це робиться, я лише читав, як це зробити, у мене виникають певні сумніви щодо його підготовки.

 1. Чи слід нагрівати масло повільно або швидко? Я бачив обидва напрямки в рецептах і не знаю, який із них кращий. Або будь-який з них має деякі переваги?
 2. Коли я знаю, що грі готове? Готуючи його, він проходить приблизно через ці фази:

  1. Формується піна (а я її збираю і відкладаю).
  2. Піна поступово перестає утворюватися, але білі шматочки плавають у рідині, я не бачу дна горщика.
  3. Рідина стає прозорою, тверді білуваті шматочки лежать на дні. Маленькі бульбашки все ще утворюються.
  4. Оскільки шматочки на дні темніють, з часом перестають утворюватися невеликі бульбашки.

  Я вважаю, що належний час десь після 3., але я не впевнений у цьому. Я не хочу, щоб воно згоріло, але в той час я хочу, щоб воно було справді чистим. Деякі джерела стверджують, що топлене масло готове, коли поверхня стане повністю нерухомою. Але цього не відбувається, поки всі шматочки на дні не потемніють, і я відчуваю, що в цей час це як трохи згоріло.

 3. Якщо я хочу тримати грі довго (я читав, що чим старше, тим краще), що важливо пам’ятати, щоб воно не пішло погано?

Я не зміг додати тег- ггі до публікації, якщо хтось має достатньо балів, сміливо це робіть.

Відповіді:


8
 1. Ви можете запустити його високо, до повного розплавлення та спінювання, щоб заощадити час. Потім зменшіть до повільного кипіння для випаровування води.

 2. Ви хочете, щоб вся вода випарувалася - це дуже важливо для терміну придатності вашого грі.

  На це вказують тверді речовини, що починають буріти, і припинення бульбашок, як ви зазначили; молочна тверда речовина не може підрум’янитися, поки вся вода не випарується. Це тому, що доки вода присутня, це не дозволить підвищити температуру до порогу, необхідного для підрум'янення сухого молока. Після того, як вода випарується, температура в горщику підніметься до 212 F / 100 C, і коричневе покриття може початися починаючи з 250 F / 120 C (IIRC).

  Побічна примітка: Хоча я не бачив, якби традиційний рецепт рекомендував його, я гадаю, що було б дуже ефективно використовувати цукерки або термометр для смаження, щоб контролювати, коли температура переходить 212 F / 100 C за розумною нормою.

  Ви залишите підрум’янені тверді речовини молока позаду, тому вони не будуть у вашому остаточному грі.

  Цей типовий рецепт описує цю частину процесу так:

  Нехай масло вариться до однієї години. Слідкуйте за цим і тримайте полум’я на вашій плиті якомога нижче. Топлений жир робиться, коли ви бачите підрум’янений жир, карамелізований на дні каструлі, і верхня частина топленого жиру чітка.

  Щоб повністю видалити воду, потрібно продовжувати нагріватися, поки не залишиться бульбашок. Як ласкаво зазначає sarge_smith, після закінчення перемішування від великого кипіння, і тверді речовини осідають, місцеві умови, що безпосередньо контактують з дном каструлі, можуть дозволити деяке пожовтіння, в той час як невелика кількість води залишається в топленому жирі.

 3. Зберігайте своє топлене масло в герметичному контейнері, не підданому дії кисню, бажано непрозорому або в шафі, щоб уникнути потрапляння до нього ультрафіолетового світла. Охолодження менших кількостей не зашкодить, але при герметизації для тривалого зберігання топлене масло повинно бути стійким щонайменше рік, якщо вважати, що ви випарували всю воду. Навіть якщо ви переживаєте, що залишилося трохи води, вам все одно слід легко отримати місяць зберігання, довше в холодильнику.

Дивіться також: Чи слід зберігати топлене від світла?


1
Дякую. Щодо 2., я помітив, що тверді речовини молока стають коричневими, але все ж дрібні бульбашки з’являються знизу. Це те, що мене бентежить. Чи варто зачекати, коли ці маленькі бульбашки повністю припиняться, навіть незважаючи на те, що молочні речовини в цей час повністю темно-бурі?
Петро Пудлак

1
Боюся, що ти підштовхнув мої знання до межі. Можливо, хтось більш експерт вскочить. Посилання тут має чудову картину того, як це виглядає зроблено. aayisrecipes.com/2007/05/14/how-to-make-ghee
SAJ14SAJ

якщо ви все ще отримуєте бульбашки, це означає, що ви не зовсім отримали всю воду. Ці бульбашки утворюються водою, що перетворюється на пару. Жири не пузиряться, якщо води немає.
sarge_smith

@sarge_smith Я хотів це сказати, але не був достатньо впевнений - як температура жиру підніметься досить високо, щоб пом'якшити тверді речовини молока, поки в суміші є ще невипарена вода?
SAJ14SAJ

2
@ SAJ14SAJ, оскільки вони контактують із дном каструлі, таким чином отримують достатньо тепла для провідності, щоб почати буріти. Поки суміш піниться, руху є достатньо, щоб не допустити цього, але як тільки вона осідає, це вже не так. Дійсно, ви говорите лише про короткий проміжок часу, якщо тільки ваш пальник просто ледь нагріває жир, що минув закипати. Якщо ви бачите кілька переривчастих бульбашок, вам слід просто відбити тепло до високих, поки вони не зникнуть.
sarge_smith

0

Я думаю, що найкращий спосіб зробити грі - це використовувати традиційний ведичний процес. ІТ застосовується в індійських будинках з століть. Перевірте це посилання . У ньому є весь покроковий процес, як зробити грі.введіть тут опис зображення


5
Привіт Гаутамі, приємно, що ти знайшов графіку для публікації. Я не такий впевнений, що відповідає на питання. Це говорить лише "нагрійте масло". У ОП виникають проблеми при нагріванні масла. Чи можете ви додати пояснення, як зробити опалення правильно, і вирішити проблеми, перелічені в ОП?
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.