Якщо в рецепті сказано, що квасити квасолю протягом 3 годин, чи можу я просто нагріти і швидше готувати?


4

Я щойно повернувся додому з роботи, а сьогодні ввечері моя ніч готувати. На жаль, я щойно зрозумів, що цей рецепт мексиканської квасолі каже, що я повинен варити квасолю протягом 3 годин. Я занадто голодний на це, але дуже хочу їх з'їсти.

Було б добре пропустити тушкування? Або є щось інше, що я можу зробити, щоб досягти бажаного результату?


1
Вода кипить при 100 ° C. Якщо зробити кип'ятити важче, це не зробить гарячішим.
СФ.

Відповіді:


10

Напевно, ви хочете просто використовувати вже зварену квасолю, з банки. (Сподіваюсь, що поруч є магазин.) Тоді вам просто потрібно готувати стільки часу, скільки потрібно, щоб аромати змішалися; півгодини - вдосталь.

Якщо у вас є скороварка, ви можете приготувати сушені боби набагато швидше, приблизно, як 20-30 хвилин. Дивіться, наприклад, цей рецепт - ви можете додавати в будь-які приправи, які вам подобаються, зі свого рецепту.

Але в іншому випадку, немає ніякого способу прискорити приготування сушених бобів - окріп не стає гарячішим, ніж 100С, і їм просто потрібен час, щоб вони повільно всмоктували воду і варили її.


Знову ж таки, ми публікуємо приблизно те ж саме в той же час :-)
SAJ14SAJ

5

Якщо у вас плита під тиском, ви можете скоротити час варіння квасолі, використовуючи її. Ви знайдете безліч рецептів та статей гугла "плита з квасолею під тиском", наприклад, цей рецепт розміщений на "Серйозному харчуванні смаженою квасолею" або цей рецепт бостонської запеченої квасолі , знову ввічливість "Серйозні їжі".

Однак без скороварки ви не можете підвищити температуру квасолі після температури кипіння води, тому для їх приготування знадобиться певний час.


насправді приготування їжі на фурункулі, а не на низькому низькому вогні займає більше часу, щоб квасоля вийшла чудово-ніжною, тоді вони їх лопнули
Пат Соммер

-1

Будь-який курячий горох, який я зварив після замочування, здається, що він стає досить м'яким приблизно за 20 хвилин кипіння після доведення до кипіння. Більше, і вони є кашками! Приготування їжі понад годину здається божевільним !?


1
Це квасоля, і приготування їжі понад годину не з розуму.
румчо

Тим більше, що в рецепті не сказано, щоб намочити їх спочатку (це божевільна частина.)
Лорель С.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.