попереднє замочування чаю в холодній воді до заварювання


8

Нещодавно мій друг дав мені пораду про те, що пакетик чаю потрібно трохи замочити в холодній воді (ледь достатньо, щоб занурити чайний пакетик) на пару хвилин. Потім гарячу воду слід додати до холодної, щоб її заварити.

Ідея полягає в тому, що ошпарювання гарячої води є досить гарячою для спалювання ароматичних сполук і попереднє замочування захищає від цього.

Я намагався гуглити безрезультатно. Хтось має посилання, які підтверджують / не підтверджують це?


2
Вам слід зробити тест.
громадянин

Га! Звичайно, маю! Я отримую більш деревний чай-у смак, хоча я не впевнений, чи все це в моїй голові.
event_jr

1
Я також чув про зменшення кофеїну в чаї, даючи йому крутитися протягом декількох секунд, виливаючи його, а потім заварюючи чай (так як кофеїн є більш розчинним, ніж більшість ароматичних сполук)
Джо

У будь-якому випадку, я просто використовую мікрохвильову піч. Мікрохвильові печі повинні бути ефективнішими для відштовхування ароматизаторів та сполук, що їх не приховують. Не хвилюйтесь, вони не перетворяться на радіоактивні елементи, і їхня хімічна структура не зможе впливати на такі мікрохвилі.
Сінтія Авішегнат

@BlessedGeek re: "Scalding" Ви виграєте в інтернеті. Ми знову зустрінемось!
event_jr

Відповіді:


5

Я не думаю, що пару хвилин замочування насправді щось роблять; це витягне трохи речей з листя і змочить їх, але що дійсно має значення - це гаряча вода. Здається, це спосіб отримання води з нижчою температурою, подібний до запропонованого вами пояснення "захистити чай від гарячої води". Це дійсно добре для зеленого та білого чаю, а може і улун, але по суті непотрібне для більшості інших чаїв.

Ви насправді не завжди хочете окропу для чаю. У коментарі Джо надав цю таблицю температур . Деякі температури для звичайних видів чаю в порядку зниження температури: мате, ройбос або трав'яний (208F / 98C); чорний (195-205F / 91-96C); улун (195F / 91C); цвітіння (180F / 82C); білий або зелений (175F / 80C). Тож для деяких чаїв (чорний, матовий, ройбос, трав'яний) він досить близький до кипіння - до моменту наливання води та передачі тепла до чашки, це буде на кілька градусів нижче кипіння, тож ви не ' не потрібно з цим хвилюватися.

Але в інших видах чаю (зелений або білий чай) ви в ідеалі хочете додати воду дещо нижчої температури. Якщо у вас є спосіб дістати воду десь близько 80 ° C - наприклад, деякі електричні чайники можуть автоматично вимикатися при більш низькій температурі - тоді просто робіть це. Але якщо найпростіше приготувати окріп, то якщо ви наповните чашку трохи менше 1/4 шляху водою кімнатної температури (20 ° C), то залиште її залишком окропом, результат буде приблизно 80С, саме для зеленого чаю!


2

Заварювати чай досить просто, просто заварюйте чай в гарячій воді на кілька хвилин. Але ви можете заздалегідь дізнатися важливу основну інформацію. Яку температуру слід заварювати і чи слід вибирати ситний чай або чай у пакетиках - це дві дуже важливі речі, про які слід знати. Ось посилання http://coffeetea.about.com/od/teabrewing/a/teatemp.htm Оскільки це залежить від типу чаю.

Я пропоную вам замість чайних пакетиків використовувати сипучий чай, я випробував і те, і зрозумів, що ситий чай має чудовий аромат і аромат чаю. Є кілька чудових чайових чаїв, складених із цілих чайних листків. Ось я посилаю вам посилання, що є причиною цього. http://coffeetea.about.com/od/teabrewing/a/looseorbag.htm

Ось як потрібно варити час, необхідний: 15 хвилин Рецепт:

Нагрійте воду до кипіння. Можна використовувати горщик на плиті або чайний чайник. Помістіть пакетик чаю в чашку, або столову ложку сипучого чаю. Залийте гарячою водою чай, щоб наповнити свою чашку. Дайте настоятися 3-6 хвилин, залежно від виду чаю та ваших смакових уподобань. Якщо ви використовували чайний пакет, вийміть його. Якщо ви вживали сипучий чай, можете процідити листя або просто дати їм осісти на дні вашої чашки. Додайте цукор та / або молоко, якщо хочете. Пийте і насолоджуйтесь.

Поради:

Зелені чаї повинні настоюватися 2-3 хвилини, а чорні - 4-5.

Я отримав достатньо кращих результатів за моїм рецептом. Але, безумовно, ви можете спробувати це, я також спробував ваш трюк, і не знайшов великих відмінностей. Отже, попереднє замочування пакетиків чаю в холодній воді не слід заварювати.


1
У разі гниття ланки більш повна таблиця : чорна (195-205F / 91-96C); улун (195F / 91C); мате, ройбос або трав'яний (208F / 98C); цвітіння (180F / 82C); білий або зелений (175F / 80C)
Джо

1
Як це відповідає на питання ОП щодо того, чи корисне попереднє замочування в холодній воді?
SAJ14SAJ

@ SAJ14SAJ Частина, до якої звертається, - це останнє речення: "Я також спробував твій прийом пивоваріння і не знайшов великих відмінностей". Сунішта, хоча інша інформація, як правило, корисна, вам слід спробувати спочатку відповісти на фактичне запитання, перш ніж надавати відповідну інформацію.
Каскабель

1
@Jefromi Зізнаюся, я навіть не помітив, що там похований.
SAJ14SAJ

@Jefromi ty для керівництва ... пам’ятайте, відповідаючи.
Сунішта Сінгх
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.