Чи є спосіб уберегти охолоджене тісто з печива, не сплющуючись при його різанні?


9

Використовуючи зубчастий або прямий ніж, це, здається, є проблемою. Я закінчую їх перестановкою вручну на аркуші печива, щоб вони були круглими, а не овальними.

Чи є спосіб нарізати тісто, щоб запобігти цьому сплющуванню?

PS: Я повинен уточнити, що охолоджене тісто має форму рулету.

Відповіді:


11

Дві речі.

Використовуйте гостріший ніж. Не рубайте, а акуратно наріжте. Нехай вага леза робить різання.


13

Використовуйте довжину звичайної зубної нитки замість ножа для зрізу: Обмотайте нитку навколо рулону, перехрестіть кінці нитки один над одним, а потім витягніть кінці вниз та на бік, щоб прорізати колоду.


Я використовую рядок, а не флосс, але це та сама ідея. Я роблю крихітні круглі печива кожного Різдва, і ось так я їх вирізаю - вони робляться, коли дуже тонко нарізають «колоду» охолодженого тіста.
JustRightMenus

Я підозрюю, що сирний дріт теж спрацює.
дероберт

Так, зубна нитка - це сирний дріт бідної людини.
Рей

@derobert - печериця, швидше за все, не буде такою ж, як хитрість полягає не в тому, щоб використовувати її для нарізки, а обернути навколо колоди і потягнути, так що ти одразу тиснеш з усіх боків.
Джо


4

Під час нарізки обертайте рулет приблизно на чверть обороту після кожного скибочки. Також не забудьте якомога менше обробляти тісто і, можливо, спробуйте нагріти свій ніж під гарячою водою.


2

Спробуйте заморозити тісто, а не просто його охолоджувати.


1

Накрийте руки пластиковими рукавичками (безпечні для їжі). Руки теплі і швидко нагрівають тісто, що ускладнює збереження бажаної круглої форми.


-1

Можливо, не зовсім те, про що ви просили, але совок для печива / маленький совок для морозива чудово підходить для створення рівномірних кульок з тіста, які готуються в гарне кругле печиво.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.