Пивна тесто - дайте їй відпочити перед вживанням або негайно використовувати?


4

Я щойно придбав фритюрницю і переглянув різні рецепти приготування тіста для пива. Я помітив, що одні наказують вам дати тісто сидіти протягом декількох годин, перш ніж використовувати його для покриття овочів, м'яса тощо, а інші про це не згадують. Чи дозволяє тісто відпочити змінити смак, текстуру чи щось інше?

Відповіді:


3

Так, це змінює текстуру. Якщо ви хочете, щоб він був легким, його потрібно швидко використовувати, оскільки бульбашки з часом розчаруються.


1
Чи означає це, що якщо ви дасте суміші кілька годин відпочити, ви закінчите густішою / щільнішою паніровкою? Одне чи інше призводить до отримання більш чіткого покриття?
Брандо

1
@Brando: Це буде щільніше, але не обов’язково товстішим в очікуванні. Якщо ви хочете більш густе покриття, вам краще використовувати трохи менше рідини, щоб це було більш в’язке тісто. І воно буде більш чітким, якщо швидко використовувати його.
Джо

-1

Можливо, скористайтеся цим швидко, я б подумав ...


2
SmartCookie, ласкаво просимо на сайт. У вашій відповіді бракує пояснень, чому це було б так. Відредагуйте свою відповідь.
BaffledCook
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.