Як виготовляється тривалий збитий крем?


9

Торти, виготовлені зі збитих вершків професіоналами, довго тримаються в стійкому, білому стані. Однак, з того, що мені відомо, збиті вершки мають тенденцію до жовтіння та повернення до більш рідкого стану за кілька годин. Я готую збиті вершки просто з вершками та електричним міксером, тому припускаю, що є якийсь магічний інгредієнт або процес, щоб річ залишалася стабільною. Де трюк?

Відповіді:


7

У цьому питанні є два рівні. Якщо ви використовуєте сучасні збиті вершки як вихідну точку, то хитрість довше тривалого збитого крему - це стабілізація. Якщо це якесь куплене на фермі молоко, з якого ви очищуєте вершки, то у вас є додаткова проблема, що ваш крем недостатньо жирний. Сучасні креми концентруються за допомогою центрифуги.

Щоб отримати гарні збиті вершки, збийте холодними, поки вона не збільшиться в об'ємі і ви отримаєте міцні піки . Стабілізуйте збиті вершки, повісивши її в сирну тканину в холодильнику або додавши желатин. Для використання желатину розведіть 2 чайні ложки не ароматизованого желатину в 2 столові ложки холодної води. Опрацюйте грудочки. Після того, як желатин розшириться, змішайте в чверті склянки вершків і нагрійте суміш до розчинення желатину. Остудіть над льодом і трохи перемішайте. Доповніть 2 склянки вершків і поступайте так, як би закінчили ваш збитий крем.


"Доповнюйте 2 склянки вершків", ви маєте на увазі скласти чверть склянки крему з желатином до 2 склянок?
Сем Холдер

1
Я мав на увазі додати в миску зайву одну і три чверті склянки вершків із сумішшю вершків та желатину. Дякую.
папін

3

Для стабільної глазурі я збиваю разом важкі вершки та вершковий сир (почніть з збивання вершкового сиру, додайте до нього вдвічі більше вершків, повільно). Триває дні в холодильнику. Хоч легкий острий смак; чи це добре чи погано, залежить від вас ...


3

Ви можете додати кілька речей: агар-агар, кукурудзяний крохмаль, цукрову пудру (в якій є кукурудзяний крохмаль), желатин (вимагає спочатку цвітіння у воді), сухого молока тощо.

Шукайте в Інтернеті, і ви повинні знайти належні співвідношення кожного з них, щоб використовувати, щоб не переборщити.


1

заваріть трохи желатину (без смаку! не просто візьміть пакетик jell-o) і додайте його в крем.

на 1 склянку вершків 1/2 ч. ложки желатину в 1Тбл води.


1

Справжній крем з високим вмістом жиру + затверджувач. Придбати його можна в будь-якому супермаркеті. Просто змішайте його з вершками перед збиванням.


Що таке «затверджувач»? Я ніколи про це не чув.
Катія

2
@Catija це може бути мовна проблема, в Німеччині є продукт, який називається "крем жорсткість", коли перекладається буквально. Це просто трохи модифікованого крохмалю, можливо, з деякою декстрозою для кращої розчинності.
румчо

@rumtscho дякую за пояснення ... Я ніколи не шукав такого продукту, але ніколи не знав про його існування. Деякі додаткові передумови у відповіді були б вітальним доповненням для її пояснення. Як завжди, у дворядковій відповіді дійсно не вистачає інформації.
Catija

2
Idk, ось це 'utrjevalec za smetano'. Але це маленький мішечок з порошком, як правило, десь поблизу таких речей, як торт-начинки, пудинги, харчові барвники, майже готові кекси, ванільний цукор, ....
Містер C
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.