Як можна приготувати курячу грудку, як Nando's?


2

Я хочу зробити грудку курячого метелика схожою на Нандо, але звичайну. Я прочитав це запитання, яке дало мені гарне уявлення. У мене немає гриля, тому тільки газова піч / галогенна піч і сковорода.

Чи можу я приготувати його як курку «Метелик Нандо», використовуючи сковороду і духовку? Це найкращий спосіб досягти цього:

  1. Обмажте курку насухо паперовими рушниками.
  2. Покладіть достатньо олії в сковороду з важким дном, щоб покрити дно.
  3. Поставте сковороду на середньо сильний вогонь і нагрійте її гарячою і гарячою - олія може просто почати показувати димки.
  4. Курку покладіть обережно на сковороду, обов’язково почніть з найближчого до вас краю і відкладіть подалі від вас. Це не дасть вам забризнути гарячим маслом.
  5. Нехай він вариться протягом 2-4 хвилин, поки ви не отримаєте гарного пошуку.
  6. Фліп, (курка, а не ти) знову обережно відвертаєшся від тебе.
  7. Тепер, якщо груди досить тонка (можливо, ви заздалегідь запхали її), ви можете просто дати їй закінчитися на сковороді. Однак часто після перегортання я перекидаю всю сковороду в духовку на 400 футів і закінчу її там. Знову ж таки, часи будуть різними, але я б почав перевіряти це через 5 хвилин.

Оскільки я не люблю приправи, яке масло я повинен використовувати?

Відповіді:


4

Так, ця методика дасть приблизно ті ж результати, що і Нандо. Ви хочете використовувати олію з відносно високою температурою горіння, як соняшникова, ріпакова або арахісова - оливкова олія може згоріти.

Ще один момент, який слід пам’ятати, - це те, що курячі грудки Нандо мають шкіру: це додає смаку і допомагає зберегти м’ясо вологим. Для найкращих результатів, як з точки зору того, щоб не зазнати себе харчових отруєнь і не уникати сухої курки, використовуйте цифровий термометр, який швидко читається, щоб груди готувались лише стільки, скільки потрібно, але при безпечній внутрішній температурі. Він повинен досягати 75ºC у найгустішій частині.


Скільки коштують термометри швидкого зчитування? Мені найкраще придбати курячу грудку зі шкірою (чи це можливо у нашому супермаркеті / м'яснику)?
LmC

1
Пс, яка чудова відповідь!
LmC

Ви можете отримати термометри цифрового зонда на Amazon приблизно за 10 фунтів. Ви можете використовувати їх для всіх видів приготування, вони дуже корисні. Ніколи більше не перепекайте смаженого! Ви точно можете придбати шкіру на курячих грудках у більшості супермаркетів, а якщо м'ясник її не має, він не гідний імені!
ElendilTheTall

0

Ваш метод спрацює, мої основні відгуки полягають у тому, що курячі грудки можуть стати дуже сухими, тому уникайте цього, маринуючи курку, а не перегортайте її. Якщо не перекусити, це не важко, а грудне м'ясо з метеликами додаткові 30 секунд може зробити різницю між смачним і вологим, сухим і жахливим. Пам’ятайте, що центр буде продовжувати готувати після того, як ви знімете його з тепла, тому зніміть його на пару градусів нижче цільової температури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.