Як довго востаннє розкриваються чорні оливки?


8

Я відкрив для своєї піци баночку нарізаних чорних оливок і використав лише половину. Залишив залишки в герметичну ємність з рідиною і поклав у холодильник. За яких умов триватимуть оливки? Чи є кращий спосіб зберігати залишки оливок?


6
Забавний факт: звичайні консервовані «чорні» оливки супермаркету насправді не є чорними оливками. Це зелені оливки, які піддалися хімічному процесу, який перетворює їх у чорний колір. Справжні чорні оливки дозрівають до цього кольору. (З McGee's On Food and Cooking )
Pointy

Іноді ви побачите стрункі, запліснявілі шматочки, що плавають поверх рідини. Це, швидше за все, не цвіль, але твердне масло і оливки все ще добре. Ви можете сказати, що це не цвіль, побачивши, чи розплавиться вона поза холодильником.
користувач2215,

stilltasty.com/fooditems/index/17821 "Один рік або дата на пляшці". та "Час зберігання відображається лише для найкращої якості ... у більшості випадків вони все ще будуть безпечні для споживання ..."
Престон,

Відповіді:


10

Оливки в основному виліковуються в солі, тому вони прослужать дуже довго. Вони триватимуть ще довше, якщо зберігати в герметичній ємності в холодильнику. Вони триватимуть навіть довше, ніж якщо зберігати в солоному розсолі, який покриває їх рідиною і мінімізує потрапляння повітря.


5

Я б злив їх, поклав у скляну банку і повністю покрив оливковою олією. Можливо, додайте трохи ароматизаторів, таких як сушений перець чи апельсинова цедра. Покриті олією в холодильнику вони повинні зберігатися нескінченно.


Збереження продукту під маслом може бути небезпечним для ботулізму, ознайомтеся з усіма компонентами, які ви додаєте, перш ніж робити це.
rackandboneman

2

За матеріалами "Зберігання їжі свіжою" Джанет Бейлі,

Нерозкриті банки з оливками зберігаються до одного року на прохолодній сухій полиці. Після того, як ви відкрили консервну банку, зберігайте оливки, повністю занурені у власну рідину, в критій ємності в холодильнику протягом одного-двох тижнів. Оливки, куплені оптом і зберігаються просочені олією, зберігають кілька місяців у холодильнику. Відмовтеся від оливок, які стали м’якими.0

Вони триватимуть кілька тижнів від мого досвіду. Немає реального правила, хоча передбачити, як довго вони будуть триматися.


0

Якщо вони призначені для приготування їжі, просто злити та заморозити в мішечках розміру.0

Я їв одну і ту ж ємність з чорними оливками близько 3 місяців. Вони тривають довгий час, адже мені ніколи не було погано. Я зберігаю їх у контейнері з повітряним дилером у холодильнику. Я з'їдаю декілька тут і там і використовую для приготування їжі. Мій 15-місячний ЛЮБИТЬ їсти їх, як і виноград. Вони зберігатимуться місяцями, просто понюхайте їх до прийому всередину, ви точно знатимете, коли вони обертаються!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.