Чи можете ви зробити латте-арт за допомогою палички панарелло?


8

У мене є машина для кави deLonghi Icona. Він містить парну паличку типу панарелло (з отвором у верхній частині, який автоматично вводить повітря). Я спробував пропарити молоко, щоб створити мікропіну, яка б поводилася правильно при наливанні в каву. Однак успіху немає.

Моє запитання - чи можна зробити правильну піну, яка створила б латте-арт при заливанні цим видом палички? Або мені потрібна машина з іншим типом палички?

Відповіді:


9

Так, ти можеш. І це не надто просто.

Пінопласт має невеликі бульбашки за визначенням, і паличка панарелло притягне «певну» кількість повітря, і ви не можете реально контролювати цю частину. Примітки нижче можуть допомогти вам дістатися. Я успішно зробив це з паличками Panalrello автоматичних машин Saeco, які не надто відрізняються від deLonghi.

  • Спершу запустіть свою парову паличку в скляній воді, поки вона повністю не вийде з паром, а не розріджує гарячу воду, змішану з паром.
  • Використовуйте невеликий глечик з молока з нержавіючої сталі. Якщо паличка протягом тривалого часу намагатиметься продувати пар і повітря, у вас виявляться великі бульбашки. Ця паличка не така потужна, як комерційна еспресо-машина з належним котлом.
  • На початку розтягуйте піну лише на кілька секунд.
  • Тримайте паличку поза центром у глечику, щоб заохотити циркуляцію (див. Наступний пункт).
  • Найголовніше: переконайтеся, що ви створили джакузі для циркуляції молока (допомагає обережно рухати глечик круговим рухом, щоб заохотити початок вир).
  • Я вживаю найжирніше молоко, яке можу знайти.

Хитрість полягає в тому, щоб перемістити молоко циркуляцією так, що великі бульбашки розриваються і виживають лише міхурці. Деяке створення мікропіни відбувається також у вихорі вир.


Нарешті, перед тим, як наливати спінене молоко, кілька разів постукайте глечиком на прилавок (імовірно, щоб видалити великі бульбашки) і трохи закрутіть його (поки дно залишається міцним на прилавку).
Ітамар

2

Я вирішив проблему, видаливши зовнішню паличку "Панарелло" і використовуючи внутрішню парова паличку для розтягування мого молока, вона дає вам набагато більше контролю, і з невеликою кількістю практики вона справляє частування і виробляє приємне глянсове розтягнуте молоко, ідеально підходить для мистецтва латте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.