Коли доречно подавати креветки з ще прикріпленим хвостом?


9

Я поїв у місцевому італійському зануренні вчора ввечері і замовив креветки Fra Diavolo , який включав гострий соус, поданий до локшини лінгвіні. Блюдо було чудовим, але хвіст все ще був прикріплений до креветок, і я був роздратований, що мені довелося зняти хвіст, щоб з'їсти вечерю. Це нормально?

Окрім коктейлю з креветок, коли доречно подавати креветки з ще прикріпленим хвостом? Чи є користь смаку / приправи для приготування креветок у хвості?


Я думаю, що "місцевий італійський занурення" в значній мірі відповідає на ваше запитання. Я сумніваюся, що кухарі були "місцевими італійцями" набагато менш висококваліфікованими. Хвостики гарні, якщо це страва з пальцем. Якщо включено срібний посуд, я вважаю, що хвости вимкнені.
Окаасі

Якщо ви не любите креветок з хвостами, ніколи не замовляйте cioppino, якщо ви перебуваєте в районі Сан-Франциско.
Джо

@Joe Я взагалі не проти хвостів креветок, але мені просто дивно видаляти хвости руками, коли я пожираю страву з макаронами виделкою!
Бен Маккормак

Не потрібно нічого знімати, хвости смачні. Я вважаю за краще їсти креветки неушкодженими, ніж зовсім обстріляними.
buttlord

Коли я був в Італії (район Лаго-ді-Комо), у мене було кілька страв з макаронами з креветками, які зовсім не були очищені від шкірки. Стало досить безладним. Подібна річ трапилася зі мною з паеллою в Іспанії. Це все ще смачно, але я не розумію такого способу подачі їжі.
JohnEye

Відповіді:


9

Це досить часто. У минулих вихідних у мене були часникові креветки (креветки) в чудово ексклюзивному ресторані в Дарлінг-Харборі (Сідней), з раковин, як і раніше, прикріпленими до хвоста.

З того, що я можу зібрати, йдеться переважно про естетику. Я підозрюю, що в ідеї є якась правда, що вона створює враження більше креветок і для ваших грошей.

Деякі також стверджують, що це додає смаку під час обсмажування чи солірування.

Слід також зазначити, що багато людей насправді будуть їсти хвіст. (Вся креветка їстівна.) Це не вподобання, тому звичайна щіпка в основі шкаралупи і креветки вислизнуть прямо. (Вони зазвичай - або, принаймні, повинні - надають вам маленьку миску для пальців, наповнену водою, а іноді і шматочок лимона, коли ви, як очікується, самі знімете хвостові оболонки.)


7

Ви отримуєте певні переваги смаку від приготування їжі з хвостом, як ви робите, готуючи м'ясо на кістці проти видалення кісток. Це робить креветки більш креветками, що допомагає креветкам встати на смак на смак, як у Fra Diavole.

Що стосується того, коли доречно подавати хвости, я завжди використовував розмір креветок і остаточне застосування було суддею. Якщо остаточне застосування потрібно змішати з чимось іншим, наприклад рисом або макаронами, я знімаю хвостики, але якщо креветки потрібно покласти поверх чогось, я зазвичай залишаю хвости. Залишати хвостики завжди, якщо креветки великі, і це не гарна ідея, якщо креветки невеликі, так як видалення хвоста важко зробити у маленьких креветок після варіння.

Ще один момент полягає в тому, що якщо він призначений для споживання руками, ви повинні залишити хвости, оскільки вони дають вам дуже гарну ручку, щоб зрозуміти і з'їсти.

Супи та все інше, що планується їсти разом із ножем біля нього, слід подавати хвостиком для полегшення споживання.

І для Fra Diavole нормально подавати хвости.


4

Це теж трохи культурна річ. Там, де я народився, креветки завжди подавали без раковин і хвостів. Тоді як в Європі креветки в основному подаються з хвостами і мушлі. Спочатку це стало для мене трохи шоком, адже це більше роботи, не сприймаючи користі. Але після початкового шоку я зрозумів, що дуже ймовірно, що є ароматизатор, який додають оболонка та хвіст.


3
Саме так - це все в культурних нормах. Американці, здається, очікують, що все на місці буде їстівним. У риб немає кісток; оливки та виноград не мають ям; у креветок немає хвостів. У випадку з Макдональдсом у Макрібса немає кісток.
Джо

4
Гей, грай чесно. Не вдавайте Макріба в це.
Окаасі

Тупання на святій землі там @Joe
Престон

2

Я, можливо, тут один, оскільки ніхто про це не згадував, але ви можете з'їсти креветковий хвіст і шкаралупу. Я, як правило, тільки тоді, якщо креветки смажать, щоб хвіст став приємним і хрустким. Я також це роблю лише тоді, коли в компанії друзів; ви отримаєте багато дивних поглядів і задихань інакше.


1
Ти мусиш їх добре пережовувати. Я вперше їв тигрових креветок (голови і все), я не жував достатньо добре, і хвіст почухав мені горло на шляху вниз. Це було не найсмішніше враження.
Джо

1
Так. Ось чому я це роблю тільки для смажених / пасерованих креветок. Якщо їх варять або тушкують на пару, текстура просто не сприяє жуванню
hobodave

Я знаю, пізно, але +1. Кількість людей, які, здається, не усвідомлюють, що ти можеш з'їсти хвіст креветок, викликає неспокій, і той факт, що тут найвища відповідь навіть не згадує, це величезна проблема.
Wipqozn

2

Хвостики, або черепашки? Хвіст робить чудову ручку, але оболонка / ноги і все, я не хочу обробляти гарячі пікантні страви пальцями!

Оскільки для гостя дешевше знімати раковини, ніж для шеф-кухаря це робити, я навчився видаляти раковини з креветок без пальців, але мені обурюється закінчення їжі, коли шеф-кухар чи кухар могли це зробити раніше АБО після його приготування.


1

На мій досвід, популярне (і так само назване) мексиканське блюдо camarones a la diabla без винятку подається з хвостами, які ще є. Так, це дратує, якщо ви не хочете їсти хвости креветок, але я думаю, що це допомагає зробити креветки більш істотними (бо їх часто не так багато), тому вони, як правило, залишаються.


1

Я думаю, що популярно залишати хвіст, щоб створити враження, що креветки якимось свіжішими, більшими та "домашнішими", як це було придбано разом із шкаралупою та обкладено в приміщеннях. Я не вірю, що це має нічого спільного з ароматом, інакше вони залишать голову, а не лише хвіст.


1

Я виріс у Фла ... ми їмо креветки кілька разів на тиждень ... Я їв у 5-зіркових ресторанах і відправив замовлення назад, щоб видалити хвости ... Ніколи не буде вагомих причин залишати їх у соус .. Мені байдуже, чи ти Боббі Флей, або Морімото, або Паула Дін, чи якийсь хлопець, що займається продажем вуличних торговців .... Це ніколи, ніколи і ніколи ... доречно залишати хвости на креветках, які є подається цілий у соусі .. НІКОЛИ! .. Це може виглядати добре, але хтось повинен класти креветки в рот, а потім? ... що робити з хвостами ... витягнути їх з рота своїми пальці ?, попхнути їх на землю? ... приємні манери .. дискретно плюнути їх на серветку? НІ НІ НЕ .... Я був приватним шеф-кухарем 12 років ... Ніколи не приходив хтось повертатися і говорити мені, що мої скампі були б краще з хвостами ...

Хвост ваших креветок переходить до соусу ... змусьте гостей пам’ятати креветки, а не те, що вони мали відношення до хвостів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.