олія для настільного робочого тіста


2

Я працюю за рецептом тіста для піци, і одна з інструкцій - використовувати масло на робочій поверхні для розтягування та складання тіста:

Змастіть робочу поверхню ще раз, занурте тісто у прямокутник, потім витягніть одну сторону тіста і складіть назад на себе. Зробіть те ж саме з іншою стороною, потім оберніть тісто на 90 градусів і повторіть кроки з ямкою, розтягніть і складіть ще раз.

Зараз, щоб зробити це, я використовую оливкову олію, яка є моїм стандартним домашнім маслом ... однак, це значною мірою здивування моєї подруги, яку я можу зрозуміти, і якщо продовжувати цей рецепт, я закінчу вгору витрачати багато оливкової олії на робочих поверхнях

Чи є дешевша олія, яку я міг би використовувати для цього, а також іншої випічки хліба?

Відповіді:


3

Масло в цьому випадку використовується тільки як мастило. Ви можете використовувати будь-яке харчове масло, яке вам подобається. Більшість рецептів, мабуть, найкраще працюватимуть, не спотворюючи їх аромат, тому нейтральна олія (рафінована соняшникова, ріпакова / рапсова або просто «рослинна» олія) буде добре працювати. Використання найдешевшої олії, яку ви знайдете, не зашкодить вашому хлібу.

У кількох випадках олія повинна надавати хліб аромат. Наприклад, фокаксія повинна бути покрита олією. У цьому випадку слід використовувати масло, згадане в рецепті, навіть якщо спосіб нанесення означає, що ви втратите деяку дорогу олію. Але це виняток, прив’язаний до конкретних хлібів. Що стосується тіста для піци, ви навряд чи коли-небудь відчуєте різницю між маслами, якщо тільки вам не вдалося вживати щось дуже напористий, що змінює смак тіста (наприклад, нігель).


Причина побачення оливкової олії в рецептах піци в тому, що це традиційна олія в Італії. Це масло, яке ви побачите в традиційних середземноморських рецептах, оскільки це було єдине масло, доступне не так давно. +1 за рекомендацію використовувати найдешевшу олію.
JAIL

0

Чи можу я заохотити вас взагалі не вводити олію? Деякі кращі піци в світі (Ді Маттео в Неаполі та інші) повністю проти олії в тісті. З трохи борошна на гладкій стільниці можна зробити набагато краще тісто для піци.

Подивіться відео Річарда Бертінета про складання тіста і слідкуйте за цим без використання олії. Ви також можете ознайомитися з цим рецептом дуже фантастичного тіста для піци, майже гарантованого перемоги над усіма критиками.

Існує багато рецептів піци, і багато з них можна зробити краще.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.