Виготовлення простого легкого пирога з дріжджами


7

Зазвичай розпушувач є кращим для дріжджів для приготування торта. Хотілося зробити простий легкий торт з дріжджами (використовуючи хлібну машину), але я стикаюся з проблемою, яка не розглядається в рецептах (принаймні, я не зміг знайти).

Хлібне тісто набагато важче, ніж торт, і дріжджі не можуть піднятися на таке м'яке тісто. Для того, щоб вона могла піднятися, я додав додаткове борошно, щоб зробити тісто складніше (але не так важко, як тісто для хліба). У результаті тесто зросло, але коли я почала пекти, тісто почало падати.

Моє запитання: Як налаштувати простий рецепт торта, щоб чудово працювати з дріжджами замість розпушувача?

Є кілька рецептів для випічки торта в хлібній машині. Однак мені цікаво дізнатися, як налаштувати доступні рецепти (які численні) для роботи з дріжджами.

І мені цікаво, чи не проблематично тримати тісто для торта в теплих умовах, щоб зробити дріжджі робочими? оскільки вона має молоко, і ця температура може зіпсувати молоко (може?).


1
У англійській кухні слово «торт» визначається дуже вузько і має бути розлито з розпушувачем за визначенням. Англійська мова не має слова про більш широкий тип борошна на основі печеного десерту, як це роблять багато інших мов (наприклад, німецький Кучен). Але якщо ви хочете зробити Кучен, є багато дріжджових. Подивіться рецепти для бріошів, північно-німецьких гуггельхупфів (південні часто хімічно квашені), datschis і так далі.
rumtscho

7
@rumtscho Я повинен сказати, що я не можу знайти ніде в моїй англійській випічки джерел визначення торт, який включає випічки в якості важливого інгредієнта. Традиційні пиріжки не використовували б жодних розпушувачів, а, навпаки, змушували бульбашки повітря бити яйце. Тим не менш, я повинен визнати, що також багато визначень чітко вказують на те, що тісто для торта не виробляється з дріжджами (але ці визначення були зосереджені на бісквіті). У моєму досвіді використання торта на англійській мові цілком неоднозначний, оскільки може включати багато різних пустель
Martin Turjak

1
@Всі ой, ой! Ви не хочете йти цим шляхом. Я був свідком деяких дискусій з німцями про те, як їх засмажувати їхніми рецептами торта - я можу просто сказати вам, що вони не пройшли добре - і важливий урок, який я дізнався, це: "Шварцвальдер Кіршторте" зробив вегетаріанські (незалежно від того, наскільки смачні і красиві ) не було б "Schwarzwälder Kirschtorte" =) Тим не менш, я підтримую ваш підхід. Забавайтеся експериментувати! =)
Martin Turjak

1
@rumtscho: Чи можете Ви вирішити, що Ви визначилися або визначилися слабо? :) Я не впевнений, що існує різниця між американською та англійською інтерпретацією слова "торт", але обидві, наприклад, Американські ватрушки та англійські фруктові або різдвяні пиріжки, як правило, не квашені, в їхній консистенції дуже далеко від губчастої випічки-тортів і ще називають торти.
Tor-Einar Jarnbjo

2
Я постараюся перефразувати своє основне твердження. Якщо ви живете в США, Великобританії і, можливо, в інших країнах, ви не можете використовувати дріжджі, щоб спекти щось, що вважається "пирогом" в кулінарних традиціях вашої країни. Якщо ви живете в деяких інших країнах (наприклад, у Німеччині), можна використовувати дріжджі, щоб спекти те, що називається так, щоб широко поширений переклад [word] на англійську мову був "торт". Ми не повинні аналізувати мовні та культурні причини тут, але знання цього факту є корисним у стратегії пошуку рецептів, тому це стосується питання.
rumtscho

Відповіді:


12

Це не відповідь,

радше доповідь про експеримент.

Після обговорення тут мені було дуже цікаво і хотілося порівняти те, що я б назвав " дріжджовий пиріг "(навіть якщо це проти традиційного визначення, але текстура більш-менш такої губчастого торта / швидкого хліба) до" того ж "торта, зробленого з розпушувачем.

Щоб виконати порівняння, я розділив всі інгредієнти на два, і єдина різниця між ними полягала в розпушенні.

Я постарався утримати це дійсно звичайне, та кинуло разом деякі інгредієнти що я мав у будинку (використовуючи звичайний швидкий-хліб / muffin метод).

Тільки так у вас є відчуття того, що було тесто, я додам свою експериментальну

матеріали:

Для кожного торта я використовував:

2 ¼ cups soy milk
¾ cup baking margarine
3 cups all-purpose flour (type 550)
2 cups raw sugar
¼ cup cornstarch
½ tsp ground vanilla pods

Тоді для одного ( A ) Я додав:

1 ½ tsp dry yeast
2 tbsp sugar

а для іншого ( B ) Я використав:

1 tsp baking powder
½ tsp baking soda
2 tbsp cider vinegar

Для обох я розігрівав молоко і маргарин достатньо, щоб він розтопився і додав ваніль, а потім дав йому охолонути.

Для A Потім я додав додаткові 2 ст.л. цукру і дріжджів, і дозволив дріжджам активуватися і працювати протягом години - соєве молоко згортається і повністю відокремлюється. Коли я зробив B Я додав оцет до молочної суміші і перемішав - соєве молоко стало густішим і злегка згорнуто. Розчин для випікання і питну соду я додав до сухих інгредієнтів.

Через годину чекаю A робити свою справу (звичайно B був готовий негайно покласти в духовку), я налив молочну суміш у комбіновані сухі інгредієнти і обережно перемішали, достатньо для того, щоб компоненти об'єдналися. Я налив колосники в змащені і подрібнені каструлі і випікав кожний торт сам по собі в розігрітій духовці протягом 40 хвилин (це коли обидва пройшли тест шампура) при 350 F.

Результати:

Обидва тістечка зросли в 2,5 рази по висоті / рівні тіста. Однак, B піднявся більш рівномірно, тоді як A трохи менше піднявся до краю сковороди. B пахнув як звичайний торт / швидкий-хліб, але A наповнив будинок «запаморочливим» запахом (найбільш науковим терміном, який можна тут використовувати: супер смачний ). Коли охолоджений і вирізаний, обидва були дійсно (однаково) приємний пружний, пухнастий, злегка крихкою губчастою текстурою. A мали трохи більше і більше захоплених бульбашок, див. фігури 1 і 2.

Один з моїх тестувальників смаку (або це тест-дегустатори) досить чутливий до випічки і сказав B Покуштував надто багато люблять baking порошок. Всі погодилися A випробуваний дещо складніше. Обидва пирога, мабуть, були б кращими з якихось горіхами або шоколадом або фруктами, але я уникав їх, щоб мати менш складні експериментальні умови, щоб зробити тістечка легше порівняти.

enter image description here

Рис. 1: Порядкове порівняння дріжджів квасного "пирога" (ліворуч) і розпушеного тіста розпушувача (справа).

enter image description here

Рис. 2: Збільшене зображення дріжджів квасного "пирога" (ліворуч) і розпушеного пирога (справа).

Експеримент проводився з використанням електричної печі, оскільки у мене немає машини для хліба. Порівняння між цими двома було б також цікавим.


5
Це захоплююче порівняння і набагато більш успішний результат, ніж я очікував.
SAJ14SAJ

Я аплодую експерименту. Після деякого чаті та дивлячого на крихту на праві, це є більше quickbread порівняння ніж порівняння торта, але досі дуже цікаве.
SAJ14SAJ

@ SAJ14SAJ спасибі! Тепер я відредагував відповідь і явно написав, що в експерименті був використаний метод швидкого хліба / кексу.
Martin Turjak

2
Це найкраща відповідь, яку я міг би мати.
Googlebot

Так що я думаю, що висновок тут полягає в тому, що так, ви можете зробити щось у швидкій категорії хліба торта, але не легкий пухнастий тип торта, чи не так?
Cascabel

4

Для цього немає розумного способу. Дріжджі підняли хліб і тістечка просто дуже різні види продуктів, з різними вимогами і хімією.

Подивитися Чому не існує рецептів, що поєднують як дріжджі, так і розпушувач? для деталей.

Підсумовуючи, губкі пиріжки визначаються їх ніжною крихтою:

  • Виготовляються методом кремації (або методом зворотного кремування) для мінімізації розвитку клейковини; їх структура з желатинованого крохмалю
  • Скористайтеся низьким вмістом білка (борошняний торт)

Випікання дріжджів (і деякі з них існують), через тривалий період часу, протягом якого дріжджі діють, щоб створити закваску, по суті роздуванням крихітних клейковинних кульок:

  • Майте набагато більш м'яку крихту, завдяки розвитку клейковини, необхідної для уловлювання CO2, що виділяється дріжджами
  • Скористайтеся вищими білковими борошнями

Крім того, високообогащенная природа тортів (багато цукру і жиру) є контрапродуктивним як для розвитку глютену, так і для дріжджової діяльності.

Два типи продукту просто досить різні, що ви не можете реально перетворити одне в інше.


Примітка: є деякі пиріжки (зазвичай кавові торти), які підняли дріжджі, і ви можете знайти рецепти для них; Ви також можете знайти рецепти, які все ще використовують хімічні залишки, а не дріжджі, але які змішуються і готуються в хлібопічці. Спробуйте googling хліб машина торт рецепт .


ви абсолютно праві. Глютен, який генерується, не підходить для бісквітного торта, але результат не поганий, як простий світлий торт. Тим не менш, цікаво, як зберегти підняте тісто під час випічки.
Googlebot

2
Я не знаю, що ви маєте на увазі під "простим легким пирогом", і я не розумію, як ваше переглянуте питання істотно відрізняється. Ви не можете перетворити хімічно заквашені рецепти для випічки дріжджів в будь-який розумний спосіб. Вам краще шукати рецепти, засновані на дріжджах.
SAJ14SAJ

1
+1 для ретельного відповіді. @ Все, що я помітив (також з хлібом), що в хлібній машині сук перевантажується (веслом), або що щось дивне відбувається з температурою (оскільки раптове падіння температури в багатьох тортах є головною причиною колапсу) до випікання тіста.
Martin Turjak

1
З пирогами з дріжджів ви також можете отримати більш губчасту текстуру, якщо ви не перевантажуєте тісто (часто достатньо глютену активується тільки при контакті з водою і ніжним перемішуванням). Я мав величезний успіх, використовуючи дріжджову лату (як це потрібно, щоб бути набагато більш рідким, ніж хлібне тісто, щоб досягти легкості) для торта, млинців і вафлей (і всі вони були дуже легкими і смачними). Я б спробував підтримати торт з вашої рецептури в духовці, щоб усунути той чинник, який хлібопічка якось затягує (тоді ви побачите, чи це рецепт або машина).
Martin Turjak

@MartinTurjak Я повністю згоден з вами, я також зіткнувся з цією проблемою з хлібним тістом теж. Чи можете ви розробити, як тримати тісто не перевантаженим? Моя хлібна машина обробляє тісто протягом 90хв. До overwork Ви маєте на увазі час відпочинку, або масаж тіста? Якщо ви докладетеся до цього питання, я вважаю, що це буде ідеальна відповідь.
Googlebot
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.