Як я можу контролювати якість комбуча SCOBY?


8

Я починаю робити власну Комбучу і бачив скоббі з багатьма різними кольорами, формами, фактурами тощо.

Моя мета - скласти скобі, який виробляє хороші пробіотики та смак, прийнятний для середнього бутону.

Є багато елементів, які можуть змінити якість сколбі, наприклад: Пряме сонячне світло, висота, вологість, температура, тип чаю (або інших рідин), цукор тощо.

Хочеться зрозуміти роль кожного елемента, який сприяє тим якостям, які складають високоякісний комбуча.

Якщо ви знаєте будь-які посилання, дослідницьку документацію чи щось, що підкріплює ваші пропозиції, опублікуйте їх.


Це сколбі - це SCOBY, симбіотична культура бактерій та дріжджів?
SAJ14SAJ


FYI, ваша мета тут не дуже корисна з точки зору отримання конкретних відповідей. "Хороші пробіотики" приблизно безглузді, а "прийнятний" смак насправді не дуже звужує речі.
Каскабель

це може отримати більше відповідей на homebrewing.stackexchange
baka

Відповіді:


6

Якщо ви хочете, щоб ваш Kombucha був міцним, послідовним і на смак як комерційний, тоді вам потрібно використовувати ту саму SCOBY, що міститься в комерційній комбучі. Пам'ятайте, що виготовляти Комбучу, як і варити вино, медовуху чи пиво, є не що інше, як прославлене дріжджове стадо. Ви даєте SCOBY те, що він хоче їсти, а він робить все інше. Це дійсно так просто. Вам просто потрібен той самий стартер, що і комерційна компанія.

Зараз багато компаній проводять роки, вдосконалюючи свої штами дріжджів / бактерій, і намагаючись підняти свій власний або отримати закваску від «якогось хлопця», часто просто не порівняти, тому що він слабкий, або його неправильно годували, в ньому міститься занадто багато ацетальбактера тощо.

Отже, як це зробити? Ви використовуєте SCOBY, який комерційні виробники комбучі надають вам у флакон і розносять його. У домашньому пивоварінні ми використовуємо аналогічну процедуру під назвою "миття дріжджів", де ви берете комерційне пиво, п'єте більшість, а потім використовуєте шматочки дріжджів на дні, щоб бродити власне пиво.

Почніть з непастеризованої сирої комерційної пляшки Комбучі, яка вам подобається, що не була сорбована або сульфітована. Перевірте пляшку на наявність пляшок осаду у пляшці із зазначенням, що в ній міститься мати, чим більше, тим краще.

Потім ви готуєте їжу (чорний чай і цукор) і змішуєте їх. Накрийте якоюсь тканиною, зберігайте в теплому (я б здогадався при 65-70 градусах F на основі мого досвіду приготування вина / пива, а також, навмисне виготовлення оцту) і темному місці, і хай мати почне рости. Це займе 2-3 годування, перш ніж у вас буде сильна мати, але вона повинна сформуватися. Якщо цього немає? Візьміть ще одну пляшку комбучі та спробуйте ще раз.

Це посилання пояснює процес детальніше.

http://grist.org/food/mother-load-the-secret-to-diy-kombucha/

Після того, як у вас є мати, просто продовжуйте годувати і робіть все, що не можете, щоб не порушити цикл годувань, щоб це не зазнало стресу. Ви маєте справу з живими істотами, і тому вони будуть схильні впадати в цикли. Якщо ви порушите цикли, вони зазнають напруги.


1
ця інформація зараз застаріла. Закони змінилися, і не рекомендується вирощувати власну маму-комбуча з пляшеної комбучі, яку ви купуєте в магазині. Я пропоную придбати його у сертифікованого акредитованого продавця з хорошими відгуками.

1
@ user34101 Коли ви говорите "Закони змінилися", про яку країну ви говорите та які закони конкретно? stackexchange.com використовується на міжнародному рівні, тому корисно бути чітким, коли йдеться про юридичні проблеми.
AnnanFay
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.