Який крем або мус є найбільш міцним? Як можна зміцнити мус?


8

Я хочу зробити багатошаровий пиріг, де один з верхніх шарів складається з якогось мусу. Я ще не визначився з тим, який тип мусу / крему, тому що мені доведеться транспортувати пиріг, як тільки це буде зроблено, і я боюся, що мус розвалиться.

Який мус / крем є найміцнішим? Як я можу підтримувати мус, не надто сильно змінюючи його текстуру (я не хочу, щоб він став желе)?


3
Використовуйте улюблений мус і заморожуйте торт перед транспортуванням. Ось так це роблять пекарі.
MandoMando

1
Дякуємо за ваш коментар, разом з інформацією з відповіді SAJ14SAJ я зміг приготувати мус-торт, який дістався до місця призначення без будь-яких пошкоджень.
Свен

Відповіді:


5

Існує кілька основних типів мусів, виготовлених з різних основ і з різними смаковими елементами.

Залежно від того, який ви використовуєте, вони можуть мати різні вимоги. Як згадує MandoMando в коментарях, припускаючи, що ви використовуєте мус на основі збитих вершків або збитих яєчних білків або морозильну стійку загусник (ні желатин, ні агарний агар, ні карагенан не стійкі до замерзання), ви можете просто заморозити торт для транспортування . Це, як правило, працює дуже добре, хоча у вас можуть виникнути проблеми з конденсатом при відтаванні, тому ви хочете, щоб він дуже добре загорнувся (як правило, після замерзання, щоб не збивати глазур).

Шоколадні муси часто досить стійкі завдяки маслу какао, яке є твердим при кімнатній температурі; деякі також можуть бути стабілізовані желатином. Дивіться зв'язаний рецепт в

Шоколадний мус - методи отримати міцний пінистий мус із використанням білого яйця та вершків

для натхнення, де кондитерська вибудована з двох шарів мусу, одного з яких застряг желатином.

Багато фруктових мусів, як правило, роблять з желатином, тому збільшення кількості желатину дасть вам міцніший мус.

Дивіться також: Гідроколоїдний праймер для отримання додаткової інформації про гідроколоїди, ніж ви коли-небудь хотіли знати.


Дякую за вашу відповідь, посилання дійсно мені допомогли. Я також заморозив торт на ніч і зміг транспортувати його без проблем.
Свен
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.