консервування солоних огірків


5

Я використовував старий німецький кролик pickle receipe назавжди, що не використовує водяну баню. Я роблю розсіл і кип'ятять, наливають готові банки, надягають нагріті кришки і залишають їх запечатувати самостійно. Це смачний та чіткий (через відсутність водяної ванни). У мене є 2, які не запечатали цього разу. Я зробив звичайний 'поштовх вниз' на кришках після вони встановили протягом ночі, та один з них залишився вниз та інший підійшов після декілька годин. Чи все в порядку? Якщо ні, то чи можуть вони утримуватися в рефіджимі? Як довго вони хороші?


Чи є ці ферментовані мариновані огірки, або соління для холодильників? Будь ласка, надайте свій повний рецепт.
SAJ14SAJ

3
Коли я наливаю гарячий розсіл по мариновані огірки і закриваю кришку, я перевертаю баночки догори дном, так що, поки тиск все ще високий всередині гарячого банку, якась рідина вийде, якщо кришки не будуть добре заклеєні. Тест на натисканні на кришці не обов'язково говорить вам, що він не запечатаний, оскільки деякі кришки важче і будуть тримати свою форму, і не будуть втягнуті у вакуум, коли баночка охолоджується. Тим не менш, найбезпечнішим буде зберегти підозрілих у холодильнику зараз і з'їсти їх першими ... навіть відкрити солі для кропу тримати в холодильнику на деякий час (залежить від сили розсолу).
Martin Turjak

2
@MartinTurjak Цей метод (інверсійне ущільнення) консервування більше не рекомендується більшістю органів влади для тривалого зберігання. nchfp.uga.edu/publications/uga/uga_processing_j_j.pdf
SAJ14SAJ

Відповіді:


1

Загалом, ви не повинні довіряти нічого з поганим ущільненням, щоб витримати за межами холодильника. У холодильнику вони триватимуть так довго, як добре запечатаний посуд, який ви тільки що відкрили. Комерційно оброблені соління можуть тривати рік у холодильнику. Я б не очікував, що домашні триватимуть так довго, але вони все одно повинні бути хорошими надовго, щоб з'їсти їх усіх, принаймні місяці!

Рішення в майбутньому - просто перейти на інший метод консервування, наприклад це нижча температура одна або в водяній бані. Ось приклад рецепту - Ви, безумовно, можете налаштувати спеції, щоб вони відповідали рецепту, який вам подобається, але це, звичайно, найбезпечніше, щоб дотримуватися цього довіреного рецепту для основних компонентів.

Ваша проблема полягає в тому, що цей метод консервування надійно не створює хороших пломб. Аналогічний метод інверсії, про який згадує Мартін у коментарях (повертаючи баночку після заповнення та закривання), працює краще, але навіть це не завжди робить гарну печатку! Див., Наприклад це джерело USDA , який говорить:

Деякі інші способи ущільнення банок вимагають інвертування закритого, заповненого банку гарячого продукту протягом від тридцяти секунд до однієї години. (Інвертуючий перетворює заповнену баночку догори ногами на кришку.) Хоча цей процес інверсії може бути успішним у виробництві герметичного банку, він найкраще працює з дуже гарячим продуктом. Індивідуальні відмінності в практиці цієї процедури або несподівані перерви можуть призвести до затримок між наповненням баночок, затягуванням кришок і переверненням банок. Якщо виріб занадто сильно охолоджується, температура продукту може бути достатньо низькою, щоб перестала бути ефективною в запечатуванні банок або запобіганні псування.

Коли процес інверсії спрацьовує, вакуумні ущільнення заповнених банок як і раніше є   слабкіше, ніж ті, які виробляються коротким процесом консервування киплячою водою. Більша кількість   утриманий кисень у просторі головки може дозволити деякий зростання цвілі, якщо забруднені повітряні форми   поверхню продукту, як банку заповнювали і закривали. Більш повне видалення кисню   З простору голови також пропонується довший захист від небажаних кольорів і змін смаку з деякими видами фруктових продуктів. Слабке ущільнення може мати більшу ймовірність виходу з ладу під час зберігання.


0

Я використовую подібний рецепт від Cooks Illustrated для хлібних та маринованих маринованих огірків. Ми залишили їх у холодильнику дуже довгий час і з'їли їх за термін до року. Відкриваючи і закриваючи банки.

  • Запах маринованих огірків
  • Подивіться, чи вони руйнуються надзвичайно швидко
  • Подивіться, чи є якісь плаваючі грудки бактерій у маринований розсіл
  • Подивіться, чи є форми, що ростуть навколо обода або в кришці

Примітка: Я не знаю, що є у вашій солі, але в мене було достатньо оцту, щоб уникнути бактерій.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.