Отримання масла з йогурту


4

Поширений спосіб прийому вершкового масла з молока - збивання вершків, захоплених з молока. Існує також традиційний спосіб збивання йогурту для відділення вершкового масла. Однак мені не вдалося знайти жодної інструкції щодо відокремлення вершкового масла від йогурту.

Хоча відокремити масло від вершків з високим вмістом жиру досить просто, але повне відділення вершків від молока в домашніх умовах майже неможливо. Однак перенести молоко в йогурт досить просто. Тому є перевага для отримання вершкового масла з йогурту (а не вершків), коли відправною точкою є сире молоко.

  1. Чому цей метод не популярний? Чи є для цього якийсь недолік?
  2. Де знайти практичну інструкцію щодо цієї процедури? найкраща температура? вживання грецького (важкого) йогурту або додавання до нього води?

Відповіді:


19

Я скептично налаштований, що масло з йогурту - річ.

Коли йогурт робиться, денатурація білків молока і утворює сітку, яка захоплює всі великі молекули молока. Вода, цукор і деякі невеликі молекули можуть вийти, але жир ніколи не робить - він величезний і щільно пов'язаний в гелі.

Навіть коли йогурт змішується, сироватка відокремиться, але жир ніколи не зробиться. Мені важко вірити, що вилучити жир з цієї білкової сітки буде простіше, ніж просто дозволити йому піднятися на поверхню у молоці.

Можливо, ретельно готуючи йогурт, буде танути жир, але ви все одно втратите решту молочних речовин і матимете топлене масло.

З йогуртом, який можна придбати, це було б навіть менш реально, тому що його часто роблять із молока з низьким вмістом жиру.

EDIT-

Шукаючи в Інтернеті, я зміг знайти індійські рецепти приготування вершкового масла з йогурту: http://www.youtube.com/watch?v=_vK8hW_oSu0
У цьому випадку вони зробили йогурт із важких вершків. Метою було культивоване масло - не легше масло.


дуже цікава інформація!
Googlebot

4
Справа добре взята: масло європейського стилю також виготовляється з культивованих вершків ....
SAJ14SAJ

зазвичай гомогенізоване молоко також не може допомогти зробити легке відділення жиру
користувач110084

7

Найкраще масло виготовляється з йогурту. Крім того, ви отримуєте бонус, який є айран (водяний йогурт). Приготувати масло з молока легко, як сказано. Але не смачно, бо жир має молочний смак. Коли ви витягаєте його з йогурту, масло має свій чистий смак. Я з індички, і все масло в селах індички виготовляється з йогурту. Продукція, що стабільно зберігається на ринках, виготовляється з молока через економію масштабу. Ми купуємо справжнє масло у сільських жінок на міських базарах. У будь-якому випадку, це для вашого візиту до Туреччини. Але будьте в курсі того, як виготовляється справжнє масло!


Це також традиційна індійська система. Але ви не можете його отримати в Індії, дуже приємно, що ви можете отримати його в Туреччині!
Амала

5

в сільському турецькому вершковому маслі готується тільки з йогурту. Додайте воду до домашнього йогурту з натурального натурального йогурту і змішайте його протягом приблизно 10 15 хвилин. Ви побачите спочатку бульбашки вершкового масла, а потім скупчення вершкового масла на поверхні айрана. прохолодної води, щоб вона стала більш чистою, і додайте трохи солі. коли запах і смак ви побачите, він набагато відрізняється і смачніше від вершкового молока. додайте в горщик ложку солоного свіжого котла і готуйте його, поки сіль у вершковому маслі не отримає кольоровий колір кави. І відчуйте запах. Коли ви готуєте молоко, виготовлене вершкове масло, воно буде погано пахнути через його молоко.

до речі .. коли ви робите йогурт в домашніх умовах, вершкове масло конденсується, так що ви зможете легко відокремити цю частину від йогурту, а потім перемішати ... не потрібно змішувати весь йогурт.


Ви справді говорите, що змішання води в йогурт призведе до того, що жир від неї виділиться?
Каскабель

1
Я зачарований цим, і зовсім незрозумілий. Сподіваюся, ви повернетесь, щоб уточнити.
Jolenealaska

Вибачте за мою англійську. Вам потрібно нескінченно постійно змішувати йогурт та воду.
айхан

Джолон я багато разів робив масло таким чином. Ви можете використовувати міксер або закриту чашку і струшувати її до тих пір, поки не побачите скупчення вершкового масла айрана (суміш йогуртної води)
айхан

2
Дуже цікаво! Мені доведеться це спробувати. Що стосується вашої англійської мови, не напружуйте це. Це міжнародний сайт, ми звикли до мовних питань. Повірте мені в цьому, ваше володіння моєю мовою набагато перевершує мою команду.
Jolenealaska

3

Вершкове масло також виготовляється з йогурту в Йорданії. Це характерно для країн з овечим молоком, оскільки овечий жир не піднімається до верху спонтанно, як з коров’ячим молоком, і люди навчилися збивати масло з квашеного молока - йогурт з каки в жаркому кліматі. Ви додаєте холодну воду або лід, щоб знизити температуру збитого йогурту. Однак я виявив, що існує ідеальний показник pH, при якому йогурт легше звільняє жир. якщо вона занадто товста, іноді це не працює. З мого досвіду ідеально підійде показник 4,6, а температура не вище 12 С. Масло чудово, а залишки кислого знежиреного йогурту / молока можуть бути основою багатьох інших рецептів.


3

Вершкове масло можна збити з йогурту. Робили весь час в Індії. Я спостерігав, як багато жінок у селах до цього дня збивають масло з йогурту. Воду додають в йогурт і збивають до тих пір, поки жир / вершки не відокремлюються і не збираються, промиваються у воді і зберігаються або плавляться, щоб отримати жирне масло. Виготовлення власного йогурту - це повсякденна справа в Індії. Завдяки сильному нагріванню молоко, йогурт тощо не зберігаються добре навіть у холодильнику. Тож швидко використовується. Одним із способів вживання йогурту є виготовлення з нього вершкового масла. Існує певна різниця у смаку. Я також знаю, що сире молоко широко використовується, а йогурт та масло з непастеризованого сирого молока на смак набагато краще

багато європейських культур також роблять вершкове масло з культивованих вершків .. такий же відчутний смак, як і масло з йогурту.


2

Можна отримати масло з квашеного молока або квашених вершків, але це не те саме, що йогурт. Він використовує різні методи культури та ферментації, ніж виготовлення йогурту. На сьогоднішній день, що вам знадобиться, це "жировик" (первісне значення - сироватка, що залишилася після виготовлення з неї масла, але сьогодні повне проціджене молоко продається під назвою, не розлучаючи масло). Але я не впевнений, що ви можете використовувати куплену в магазині пряницю, вона може бути стабілізована хімічно та фізично способами, які перешкоджають поділу жиру.


Я не знаю, пахта, здається, погано піде досить швидко, як тільки відкриється. Сумніваюсь, це стабілізується. А погане молоко з маслом, схоже, розділяється на те, що схоже на сироватку та масло. Звичайно, я ніколи нічого з цим не робив, окрім стоку, може бути цікаво спробувати це в контрольованому вигляді.
Ескос

2

Це не просто "в давнину" річ. Люди досі збивають йогурт для виготовлення вершкового масла в Індії. І чудова річ у тому, що ви отримуєте приголомшливий жирник як побічний продукт. Насправді, коли ви бачите традиційні малюнки лорда Кришни як дитина, яка краде вершкове масло - всі ці історії стосуються того, що йогурт збивається


2

Я завжди допомагала мамі відбивати «йогурт з молока», щоб витягнути з нього масло. В Індії молоко відварюють перед вживанням. Тож у верхній частині є трохи приємного крему. Цей крем разом з молоком використовується для приготування йогурту (ми його називаємо сирним), і коли це спочатку збито теплою водою, на початку починає бачити плаваюче масло. Щоб цей шар вершкового масла зійшов холодною водою або кілька кубиків льоду додають до збитої жировиці. Виходить куля вершкового масла. Його миють і споживають з різними видами плоских хлібів або використовують для приготування освітленого масла, яке також відоме як GHEE в Індії. Це багатовіковий метод видобутку вершкового масла з йогурту, виготовленого з молока.


1

Історія Індії говорить, що індійські люди виготовляли вершкове масло (йогурт). Нині в західних країнах масло виготовляють із важких вершків.

Але обидва способи можна використовувати для приготування вершкового масла.


Це природний спосіб зробити це без охолодження, оскільки надлишки молока можна перетворити на йогурт, а потім великі партії, що перетворюються на вершкове масло, а потім топлене масло, яке може зберігатися тривалий час.
Амала

0

Йогурт виготовляється з молока, вміст жиру якого становить лише 3,5-4,0%.

У вершках жирність 30-35%.

Не можна витягати вершкове масло з 3,5% жиру в йогурті. Це брехливо!


3
Жодна корова не дає вершків. Масло (некультурне) починає виходити і як 4% молока.
румчо

0

Я роблю масло з йогурту кожні два тижні. Це смачно. Візьміть 2 пінти важкого крему, доведіть до 200F і дайте охолонути до 120F. Розмішайте 2 столові ложки незбиране йогурту (з магазину або попередньої партії). Нехай встановлюється приблизно 80F до тих пір, поки він не встановиться як заварний крем (приблизно півдня). Холодити на день. Збийте йогурт зі стійким міксером на великій швидкості, поки не отримаєте збиті вершки (кілька хвилин). Потім тушкуйте на половинній швидкості, поки масло не відокремиться від кефіру (ще кілька хвилин). І масло, і пахта будуть просякнуті чудовим йогуртовим ароматом. У цей момент ви також можете взяти вершкове масло і приготувати топлене масло, тушкуючи на повільному вогні до тих пір, поки бульбашки не припиняться і до того, як молочні речовини згорять. Профільтруйте топлене масло, якщо ви плануєте використовувати його для приготування з високою температурою. ПРИМІТКА: кухонний комбайн або ручний змішувач можна використовувати, але вони втомливі і безладні - стоячи змішувач просто набагато простіше.


-2

Існує величезна різниця між Маслом на заході (з молока) і Видом на Сході (з йогурту) (Індія, Пакистан, Туреччина тощо). Є багато переваг Масло з йогурту, але я виділяю лише одне, і це культура бактерій присутній в Маслі, яке відокремлено від йогурту. Перейдіть на пошук самостійно.


Привіт Farooq. Ласкаво просимо у досвідчені поради! Що з приводу бактерій, про які ви згадуєте, є вигідними?
Престон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.