Скільки часу потрібно дозріти помідори в мішечку з бананами?


5

Я прочитав пораду про те, як помістити недозрілі помідори в мішечок з кількома бананами та про збереження їх у темній частині будинку при кімнатній температурі. Скільки часу, більш-менш, потрібно, щоб помідори стали повністю стиглими? Як можна бути впевненим, що вони хороші?


Як про "недозрілі" ми говоримо тут?
dax

Слід зазначити, що є дані, що підтверджують той факт, що помідори, які дозрівають на лозі перед збиранням врожаю, більш багаті на поживні речовини і містять більше антиоксидантів, ніж помідори, які дозрівають з виноградної лози до подібної стиглості.
ESultanik

Відповіді:


7

Зазвичай я збираю свої недозрілі помідори в ніч перед першими сильними морозами. Все, що перебуває за межами твердої зеленої та на жовтувато-червоній стадії, йде у картонній коробці з дозрілим яблуком. Це дає мені постійний запас стиглих і досить смачних помідорів через День подяки, а також кілька років до Різдва.

Накрийте короб рушником. Деякі з помідорів будуть погані, стаючи м’якими і колючими, тому потрібно сортувати щотижня або близько того, і розглянути питання про дренаж у вашому місці зберігання, але більшість з часом дозріє. Банани є лютими джерелами дозрівання етилену, тому часові рамки з ними можуть бути дещо скороченими. Температура також змінює швидкість дозрівання. Кулер повільніше; холодильник занадто холодний.

Етилен важчий за повітря, тому закрита ємність з кришкою - це все, що потрібно для її зберігання.


Дякую. Мені хотілося знати, якщо я покладу, скажімо, 5 помідорів у мішечок з 5 бананами і залиште його на ніч, це буде занадто довго чи недостатньо довго? Мені просто хотілося б знати, як підготуватися до отримання дозрілих помідорів перед великою їжею.
CaseyJones

1
Якщо вони вже близькі до дозрівання, це може зайняти лише пару днів у вашій банановій сумці.
Wayfaring Stranger
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.