Кільця з цибулею з пивом - що робить їх блискучими?


5

Я працюю над рецептом пива, побитого цибулею, і я думаю, що у мене є частина рецепту, але цибульні кільця виглядають нудними, оскільки вони прохолодні. Я помічаю в ресторанах і т.д. ... що вони, як правило, блискучі.

Це інгредієнт, якого я пропускаю (я продовжую думати про яєчні білки - яких я не використовую)? чи це може бути нафта? Я не використовував арахісове масло, і я не думаю, що мій домашній фритюрник дуже добре тримає тепло.

Зараз рецепт - це тільки борошно, пиво і приправи (з цибулею, покритою борошном перед тим, як вони опустилися). Це є для фонду raiser таким чином я дійсно захочу wow patrons якщо можливо.


Можливо, ви могли б, відразу після смаження, покрити цибульні кільця в митті яєць і запікати кілька хвилин. Напевно, зробіть їх блискучими, але я сумніваюся, що це роблять ресторани.
Jake Robinson

Відповіді:


1

Блискучість - це олія, що просочилася у вашу їжу. Згідно з About.com Температура, при якій нафта починає просочуватися в їжу, становить близько 163 ° C (325 ° F). Ви повинні тримати температуру вище, щоб запобігти її отримання. Не забувайте використовувати олію з високою точкою для куріння, щоб ви не замінили блиск канцерогеном.


0

Блискучою частиною кільця цибулі є олія для приготування їжі. Це дійсно не має значення про те, як блискучі ваші цибульні кільця, хоча. Деякі ресторани глибоко смажать їх і є більш блискучими, ніж інші. Все залежить від того, як ви їх приготуєте.


Це не має сенсу; якщо це просто олія для приготування їжі, вся смажена їжа, не кажучи вже про все глибокий смаженої їжі, буде блискучою, і це, звичайно, не так.
SAJ14SAJ

1
@ SAJ14SAJ Чим довше ви готуєте їх, тим більше вицвітає блиск.
Young Guilo
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.