Чому мексиканська їжа вражає бальзамічним оцтом?


8

Я пробував спроби гарячого соусу другого дня з приготування 3 фунтів перцю (jalapeno та угорський віск) у оливковій олії та balsamic оцет протягом приблизно трьох годин, тоді кидаючого їх у блендері. Результат є товстим у консистенції та смаком люблять дуже м'який balsamic оцет з доданим теплом (тому що ви можете очікувати). Це не дуже жарко, і гіркий смак "приготовлений перець" майже зник.

Первинний план полягав у використанні його для тако, але тепер, коли я закінчив, смак просто не здається доречним для використання в мексиканській їжі.

Які смакові основи страви мексиканської / текс-мексиканської кухні, і чому вони виглядають настільки дисонансовими, коли в парі з бальзамічним оцтом?

Як наслідок, чи існують такі речі, як відомі приголосні ароматичні пари (солодкий перець і цибуля?), І якщо так, то чи має бальзамічний оцет?

Для довідки, коли я кажу "відомо", я маю на увазі широко прийняту і погоджену серед професійної (або принаймні досвідченої) кулінарної спільноти.


Оновлено в спробі зробити його менш суб'єктивним.
DruidGreeneyes

Наступні дії мають вже запитали і відповіли .
Peter Taylor

1
Здравствуйте, DruidGreeneys, і ласкаво просимо в Досвідчені поради! Ми дуже вдячні за те, що ви знайшли час, щоб виправити своє питання відповідно до наших рекомендацій. Отже, я відкриваю його зараз. Я також відредагував ваш заголовок, щоб зрозуміти, що ви зосереджували це питання на менш широкому.
rumtscho

Я думаю кмину . Спробуйте змішати деякі з бальзаміком і оливковою олією, і покласти її на салат.
Wayfaring Stranger

1
Легкий оцет з чилі, кмином або навіть кінзою - це відома комбінація, так це темні ароматизовані оцти з теплим чилі - але ви, напевно, не очікуєте, що мексиканська їжа на смак буде схожа на виндалу або блюдо з сичуань :)
rackandboneman

Відповіді:


5

Це те ж саме питання, по суті, чому будь-яка з цих комбінацій дисонує або несподівана

  • Маринара соус на лапшу соба
  • Сир на китайському смажити
  • Хаггіс джамбалая

Кожна кухня є частиною культури, і існують культурні очікування щодо того, що є нормальним або не нормальним.


Буде глибше питання як і чому розвиваються такі культурні очікування.

Зауважимо, що це спекуляція, але інформована антропологічна спекуляція:

Кожна кухня пов'язана з географічним регіоном, де визначені деякі сільськогосподарські продукти. Люди в районі, цілком природно, навчилися готувати з наявними ресурсами. Таким чином, було б дивно, щоб гірська культура, подібно до тибетців, мала страви з морепродуктів, так само як було б незвично для мешканців сучасного Шанхаю мати молоко Yakk.

З часом культура пристосовується і знаходить ароматичні комбінації та методи, що застосовуються до її ресурсів (смаження в Китаї, наприклад, для мінімального використання палива). Ці традиції складають основу кухні, і ми розуміємо те, що є або не є частиною цієї кухні.


Це дозволяє нам здогадуватися, чому бальзамічний оцет здається дивним у мексиканській їжі.

Мексика історично не була землею винограду, тому вони не мають традицій виноробства чи оцту. Тому такий продукт, як бальзамічний оцет, не є частиною їхньої традиції.

Бальзамік також добре ототожнюється з частиною Італії, яка тепер називається Модена, де вона розвивалася б, оскільки виноград був доступний, і вже була промисловість виноробства.

Поєднання цих двох об'єднує поєднання культурних очікувань.

Тим не менш, є багато шеф-кухарів насолоджуватися і практиці поєднуючи продукти та техніку через культурні та кухонні межі, і таким чином ми маємо сучасну практику кухні ф'южн.


3

Я вважаю, що солодкість бальзамічного оцту може здатися недоречним у традиційному мексиканському тарифі, який, на мій досвід, рідко солодкий. (Ну, крім десерту, звичайно).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.