Курячий запас драглистий [дублікат]


8

Нещодавно я зробив курячі запаси з курячих кісток стегна та шкіри (просто потрібне м'ясо стегна, а кістка в шкірі - дешевша). Після охолодження його в холодильнику я опинився з желатиновим напівтвердим матеріалом під шаром жиру товщиною кілька мм. Я видалив жир, але мені цікаво, чи "запас" під ним корисний ні для чого.

Відповіді:


10

Це нормально, очікувано і бажано. Тривале кипіння кісток розчинить колаген в сполучній тканині, створивши желатин, який при охолодженні змусить його буквально гель.

Це надає запасу тіло і текстуру, які вважаються чеснотою при використанні його для супу або як інгредієнта в інших рецептах. При нагріванні желатин знову розтане.


2
Цікаво - гадаю, я випадково створив найкращий запас, який я коли-небудь робив, вважаючи, що цього ніколи не бувало.
AlexMA

1
Тепер ти знаєш! Коли ви використовуєте цей запас, спробуйте відчути різницю. У деяких додатках поліпшення "відчуття рота" є досить драматичним. Він навіть може замінити неабияку кількість жиру в багатьох рецептах, те, що я завжди ціную.
Jolenealaska

3

Як сказав SAJ14SAJ, курячий бульйон із гелями бажаний. Власне кажучи, я ламаю великі курячі кістки, коли роблю бульйон, щоб виділити якомога більше колагену і часто додаю курячі ніжки, оскільки вони багаті гелем, що викликає колаген.

EDIT: Тестова кухня Америки часто використовує методи "шахрайства", щоб пропустити кілька трудомістких кроків, але досягти тих же, або дуже схожих результатів. Один із таких методів, які я бачив декілька разів у своїх рецептах, - це додавати в запаси та бульйони неприємний ароматизований желатин (Нокс або подібний), щоб досягти цього пишного відчуття у роті. З чого виготовлений Нокс? Колаген, звичайно, побічні продукти тваринного походження. Саме це і змушує Jello хитатися.

Вітаємо вас з чудовим бульйоном! :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.