Чи можна приготувати м'які тістечка без олії?


9

Що я можу замінити олією в брауні і як і раніше отримувати смаколики? Я спробував йогурт та сметану (окремо) і лише замінив половину олії однією з таких, але тістечка завжди закінчуються кексом. Чи варто просто відмовитися і визнати, що тістечка - це не корисна їжа, чи є інші способи вживання менше олії?


багато шоколадних чіпсів :-)
Чад

Відповіді:


12

Якщо у вас є рецепт, в якому вже виходить густе м'яке тістечко, і ви хочете зробити це без масла, вам просто не пощастить.

Якщо ви хочете виготовити густе м'яке тістечко і замислюєтесь, чи, хоч ви були на ньому, ви могли б порізати олію ... НІ, але ось кілька пропозицій для того, щоб зробити печиво з печивом більш густим і "смаколиком":

  1. Дотримуйтесь вищевказаних порад Тіма щодо використання масла замість олії. Це не робить нічого, що стосується калорій, але це створить кращий аромат порівняно з нейтральною олією. Однак, особливо якщо ви плануєте покласти в них горіхи, ви можете замінити частину рослинного масла на волоський горіховий або фундук для посилення горіхового смаку.

  2. Замініть половину цілих яєць жовтками. Сирість у тістечках частково пояснюється вживанням цілих яєць. Яєчний білок має сушильну дію на хлібобулочні вироби. Перетворюючи рецепт брауні, який я зробив, я використовував 2 жовтки на кожне ціле яйце.

  3. Замініть частину гранульованого цукру кукурудзяним сиропом. Вони мають гігроскопічну природу (здатність поглинати вологу і утримувати її) кукурудзяного сиропу створять більш щільний вологий результат. Я думаю, я замінив приблизно половину цукру кукурудзяним сиропом. Додана волога кукурудзяного сиропу допоможе компенсувати втрати вологи від видалення яєчних білків.

Метод / методика:

Нагрійте шоколад, масло, какао-порошок на гарячій водяній бані, поки шоколад не розтане. Перемішайте до суміші до однорідної консистенції. Відставте трохи охолонути.

Збийте жовтки / ціле яйце з цукром і кукурудзяним сиропом до густого, світлого кольору, а суміш утворює «стрічку».

Поєднайте сухі інгредієнти і зробіть колодязь по центру.

Шоколад темперуйте в яєчно-цукрову суміш. Перемішайте, щоб добре збилася. Додати до сухих інгредієнтів і скласти разом, поки не змочиться. Висипаємо в змащену жиром сковороду і запікаємо до готовності.


За моїм досвідом перебивання яєць - це те, що тістечка домаків. У моєму рецепті використовується 5 яєць, і вони завжди були м`якими, тому що я просто збиваю їх до тих пір, поки не з’єднаються . Також головний фактор - перекриття. Ви хочете, щоб вони майже недозріли, коли вони вийдуть, оскільки вони продовжуватимуть готувати з духовки.
ElendilTheTall

3

BROWNIES НЕ ЗДОРОВ'Я ХАРЧУ !!!! Сама ідея є божевільною.

Ви можете замінити розтоплене вершкове масло досить успішно за смаком і текстурою, хоча обов'язково відрегулюйте сіль, якщо це солоне масло.


1
Я добре знаю, що вони не є здоровою їжею ... але, оскільки їх слід залити морозивом, я сподіваюся зробити їх трохи кращими.
Ребека

Найпростіший спосіб зробити їх здоровішими - це вимивання чужої тарілки. ;-)
Тім Гілберт

1
Їжте тістечко, а не всю сковороду. АБО Майте по-справжньому хорошого домовика та просто відмовитесь від морозива, якщо це турбує.
Дарин Шенерт


0

Я роблю тістечка, плавлячи разом 250 г вершкового масла і 200 г шоколадного шоколаду в каструлі на повільному вогні. Я думаю, що саме це робить їх дуже вологими та "вигадливими".

Я погоджуюся з іншими, хто прокоментував - брауні не є здоровою їжею. Навіть якщо ви могли замінити масло олією, щоб отримати бажану текстуру, вони все ще містять занадто багато шоколаду та цукру, щоб їх можна було класифікувати як корисну їжу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.